Захворіло у світі
176,747,563
Померло у світі
3,820,197
Вилікувалось у світі
160,801,403
Захворіло в Україні
2,223,978
Померло в Україні
51,692
Вилікувалось в Україні
2,130,665
NVIDIA стає прямим конкурентом Intel та Microsoft

NVIDIA стає прямим конкурентом Intel та Microsoft

Американська корпорація купує одного з найбільших виробників високопродуктивних чипів Mellanox за $6,9 млрд

NVIDIA стає прямим конкурентом Intel та Microsoft
фото pixabay.com

Американська технологічна компанія, розробник графічних процесорів NVIDIA підтвердила, що купує виробника високопродуктивних чипів Mellanox за $6,9 млрд. про це повідомляє TechCrunch.

Очікується, що угоду буде закрито до кінця 2019 року.

Видання наголошує, що за придбання компанії боролися також Intel та Microsoft, зокрема Intel пропонувала ціну в $6 млрд.

«Угода підкреслює консолідацію, що триває в світі процесорів, і є ключовим кроком для NVIDIA, щоб зміцнити свою частку на ринку, особливо в галузі високопродуктивних обчислень і потужних суперкомп'ютерів», – зазначає видання.

Mellanox в основному виробляє чипи для високошвидкісних мереж Ethernet і InfiniBand, які з'єднують сервери. Такі продукти використовуються в хмарних центрах обробки даних і сховищах, а також у високопродуктивних суперкомп'ютерах, які використовуються для задач штучного інтелекту та інших типів ресурсномістких обчислень.

«Поява штучного інтелекту, науки про дані, а також мільярдів одночасних користувачів комп'ютерів підживлює стрімке зростання попиту на світові центри обробки даних, – заявив Дженсен Хуанг, засновник і генеральний директор NVIDIA. – Для задоволення цього попиту будуть потрібні цілісні архітектури, які з'єднують величезну кількість швидких обчислювальних вузлів через інтелектуальні мережеві структури, утворюючи гігантський обчислювальний механізм масштабу центру даних… Я особливо радий працювати в тісній співпраці з далекоглядними лідерами Mellanox і їхніми дивовижними людьми, щоб винайти комп'ютери завтрашнього дня».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті