Захворіло у світі
30,784,671
Померло у світі
957,059
Вилікувалось у світі
21,032,712
Захворіло в Україні
175,678
Померло в Україні
3,557
Вилікувалось в Україні
77,512
Перебої з електропостачанням стали причиною різкого падіння видобутку нафти у Венесуелі

Перебої з електропостачанням стали причиною різкого падіння видобутку нафти у Венесуелі

У деяких штатах видобуток нафти припинився повністю

Перебої з електропостачанням стали причиною різкого падіння видобутку нафти у Венесуелі
фото twitter.com/thealzuzzare

Видобуток нафти  у Венесуелі різко скоротився на тлі масштабних перебоїв з електропостачанням по усій країні, які тривають уже п'ять днів. Про це повідомляє Bloomberg із посиланням на слова високопоставленого чиновника з Міністерства нафти країни.

Агентство зазначає, що нафтові свердловини були зупинені і повністю припинилось виробництво в деяких регіонах країни, оскільки промисловість повністю залежить від національної електромережі, сказав чиновник, який попросив не називати його імені, оскільки він не уповноважений публічно обговорювати це питання.  Крім того, він не надав детальною інформації, лише охарактеризував масштаби зупинки видобутку як серйозні.

Консультант компанії Energy Aspect Ltd повідомив, що видобуток венесуельської нафти тимчасово впав до 500 000 барелів на день, тоді як, наприклад, у січні країна закачувала вдвічі більше – 1,1 млн барелів на день.

Джерело також повідомило, що наслідки падіння нафтовидобутку будуть відображені у звітності міністерства за місяць. Цього тижня очікується виступ міністра нафти країни Мануеля Кеведо щодо стану нафтового сектору.

Видання наголошує на тому, що нафтова промисловість країни уже значно постраждала протягом останніх років через скорочення виробництва, нестачу інвестицій та відтік досвідчених та кваліфікованих працівників та менеджерів. Крім того, неабиякий вплив на галузь мали і нещодавні санкції, введені США.

Нагадаємо: США ввели санкції проти венесуельської держкомпанії PDVSA. Оскільки експорт сирої нафти – основне джерело прибутку країни, таким чином Вашингтон відрізав уряд Ніколаса Мадуро від доходів.

Днями у зв’язку з масштабними відключеннями електроенергії, що тривають з 7 березня, тимчасовий президент Венесуели Хуан Гуайдо закликав парламент країни – Національну асамблею – оголосити у країні надзвичайний стан.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті