Американська компанія Mars проводить глобальний ребрендинг (ВІДЕО)
Спецпроект
Трансформації бізнесу

Американська компанія Mars проводить глобальний ребрендинг (ВІДЕО)

Міжнародний холдинг прагне підкреслити, що її бізнес засновується не лише на продажі солодощів

Американська компанія Mars проводить глобальний ребрендинг (ВІДЕО)
фото pixabay.com

Американський виробник продуктів харчування Mars (батончики Mars, Twix, драже Snickers, M & M's, Skittles, жувальні гумки Wrigley, корми для тварин Pedigree, Whiskas, Royal Canin) проводить глобальний ребрендинг. Про це повідомляє The Drum.

Компанія має на меті відійти від асоціації виключно з кондитерською продукцією та наголосити на розширенні її бізнесу.

Зазначається, що оновлений Mars одразу зосередиться на проблемах, пов’язаних зі змінами клімату та умовами праці, які вимагають підсиленої уваги до ланцюжку поставок, який включає у себе близько мільйона людей.

У новому промо-ролику компанія наголосила, що займається також підтримкою безпритульних тварин, підтримує підприємництво в Африці та інше.

Свій новий  бренд компанія називає «сміливим, прогресивним, але також оптимістичним та гордим».

«Наша корпоративна мета – надихнути нас на те, щоб розширити межі і кинути виклик самим собі у веденні бізнесу таким чином, щоб він приніс міцні вигоди для нас і суспільства – не тільки сьогодні, але і для майбутніх поколінь. Наша мета – не нова концепція, вона глибоко вкоренилася в тому, що вирізняло нас серед інших протягом понад 100 років – наші принципи і наш довгостроковий погляд, засновані на сімейному бізнесі і фінансовій свободі, яка дає нам контроль над нашою власною долею», – сказав генеральний директор компанії Грант Рейд.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті