Палата представників США схвалила законопроект про невизнання анексії Криму

Палата представників США схвалила законопроект про невизнання анексії Криму

Також конгресмени схвалили законопроекти про мінімізацію втручання з боку РФ та розкриття розмірів доходів та майна Путіна

Палата представників США схвалила законопроект про невизнання анексії Криму
фото pixabay.com

Законопроект про невизнання суверенітету Росії над Кримом схвалений Палатою представників Конгресу США, де більшість належить представникам Демократичної партії, при 427 голосах за і одному проти. Про це повідомляє DW.

У офіційному повідомленні прес-служби уточнюється, що «Палата представників Конгресу США схвалила проект закону, який визначає політикою США невизнання суверенітету Російської Федерації над Кримом, його повітряним простором або територіальними водами». Також повідомляється, що проект документа містить заборону федеральним департаментам та агентствам США здійснювати будь-які дії або надавати будь-яку підтримку, яка може трактуватися як така, що суперечить зазначеній політиці США.

Якщо цей документ схвалить Сенат, більшість у якому зберігають республіканці, він буде  відправлений на підписання президенту США Дональду Трампу.

Наголошується, що у цей же день Палата представників схвалила законопроект про мінімізацію втручання з боку Росії і обмеження російських розвідувальних мереж (Kremlin Act).

Документ вимагає від глави національної розвідки США Дена Коутса підготувати звіти про те, що нинішнє керівництво РФ має намір вжити в разі конфлікту з НАТО, як воно може реагувати на посилення впливу США і НАТО в Східній Європі, а також якими слабкостями США може скористатися.

Крім того, Палата представників схвалила законопроект, за яким розвідувальні відомства США повинні представити дані про розміри доходів і майно президента Росії Владіміра Путіна.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло