Корпоративне ДМС від «АХА Страхування»: які послуги обирають клієнти
Реклама

Корпоративне ДМС від «АХА Страхування»: які послуги обирають клієнти

У 2018 році більш ніж 200 корпоративних клієнтів застрахували в «АХА Страхування» своїх співробітників

Цей матеріал також доступний російською
Корпоративне ДМС від «АХА Страхування»: які послуги обирають клієнти
Фото: pixabay

За даними сайту forinsurer.com, наявність медичного страхування у співробітників знижує середньорічну кількість днів, проведених на лікарняному, на 40%. «AXA Страхування» підтверджує, що сегмент корпоративного добровільного медичного страхування (ДМС) зростає – компанії стали більше піклуватися про своїх співробітників.

У 2018 році понад 200 корпоративних клієнтів застрахували в «АХА Страхування» своїх співробітників, що майже на 19% більше порівняно з 2017 роком.

Середній розмір виплат по страховій події у 2018 році склав 1761 грн, у 2017 році – 1749 грн.
Середня вартість полісу на одну людину в 2018 році склала 8309 грн проти 7660 грн у 2017 році.

Які ж послуги користуються найбільшим попитом у корпоративному сегменті?

Топ-3 найпопулярніших медичних послуг у 2018 році:

  • консультативно-діагностичні послуги в умовах поліклініки (близько 39% виплат від загальної суми виплат в корпоративному ДМС);
  • медикаменти (близько 23% виплат від загальної суми виплат в корпоративному ДМС);
  • стоматологія (близько 7% виплат від загальної суми виплат в корпоративному ДМС).

Крім того, статистика свідчить, що роботодавці стали більше уваги приділяти профілактиці захворювань, включаючи ці послуги в страхове покриття.

Три послуги профілактичного характеру, використання яких збільшилося у 2018 році:

  • профогляд;
  • профілактика грипу;
  • вітамінізація.

Крім традиційних офлайн-консультацій, з 2017 року в клієнтів «AXA Страхування» є можливість отримувати дистанційну медичну консультацію, яку також називають телемедичною консультацією. Така онлайн-послуга особливо актуальна у віддаленій від великих міст місцевості, і кількість звернень постійно зростає.

Послуга телемедицини можлива як при первинній, так і при вторинній медичній консультації. Сама консультація проходить у телефонному режимі або по скайпу, потім клієнт отримує офіційний консультативний висновок. Після надання послуги представники асистансу обов'язково зв'язуються ыз застрахованим для отримання зворотного зв'язку і надання медикаментів.

Наявність дистанційної медичної консультації в пакеті ДМС – безумовна перевага для клієнта, яка дозволяє істотно економити час споживача, один з головних активів сучасної людини. Крім того, телемедицина полегшує доступ до найкращих лікарів та клінік України жителям тих регіонів, в яких немає профільних медичних установ.

Про компанію «АХА Страхування»

АХА Group (Франція) – світовий лідер у сфері страхування та управління активами. Дев’ятий рік поспіль АХА – страховий бренд №1 у світі. Понад 165 000 співробітників щодня обслуговують 105 млн клієнтів у 64 країнах світу. У 2017 році дохід Групи АХА склав 98,5 млрд євро. Станом на 31 грудня 2017 року в управлінні компанії налічувалося 1,439 трлн євро активів. Високі фінансові рейтинги (2017): Moody's (Aa3, Stable), Fitch (AA-, Stable), Standard & Poor's (АA-, Stable).

СК «АХА Страхування» представлена на українському страховому ринку з 2007 року. У компанії працює понад 780 співробітників і 1220 агентів по всій Україні. Сьогодні в Україні компанії довіряє більше 500 000 клієнтів.

У рейтингу страхових компаній Mind компанія «АХА Страхування» має чотири з половиною «зірки», що відповідає високому рівню привабливості для клієнтів.

За результатами 2017 та 2018 років «АХА Страхування» лідер страхування КАСКО серед страхувальників на українському ринку (за даними журналу Insurance TOP).

23 жовтня 2018 року Група АХА оголосила про те, що Fairfax Financial Holding Limited (Канада) придбає 100% «АХА Страхування» та «АХА Страхування життя» в Україні.

14 лютого 2019 року АХА успішно завершила оформлення операцій з Fairfax Financial Holdings Limited.

Офіційний сайт компанії «АХА Страхування»axa-ukraine.com
Офіційна сторінка компанії у Facebook: facebook.com/axaukraine

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті