Захворіло у світі
33,652,960
Померло у світі
1,007,922
Вилікувалось у світі
23,402,148
Захворіло в Україні
208,959
Померло в Україні
4,129
Вилікувалось в Україні
92,360
Рейтинг міст світу, де людям живеться найкраще – Mercer

Рейтинг міст світу, де людям живеться найкраще – Mercer

Київ у рейтингу – на 173-му місці

Рейтинг міст світу, де людям живеться найкраще – Mercer
фото pixabay.com

Міжнародна консалтингова компанія Mercer опублікувала традиційний список міст, найбільш зручних для життя.

Вдесяте рейтинг очолив Відень, одразу за ним розташувався Цюрих. Третє місце між собою розділили Окленд, Мюнхен та Ванкувер (місто з найвищим рейтингом у Північній Америці за останні 10 років).

Рейтинг міст світу, де людям живеться найкраще – Mercer

Сінгапур (25 місце), Монтевідео (78) та Порт-Луї (83) зберегли свій статус міст із найвищим рейтингом в Азії, Південній Америці та Африці відповідно.

Незважаючи на те, що Багдад (231 місце) знаходиться в самому кінці рейтингу, укладачі зазначають, що в місті пішли вгору справи з безпекою та охороною здоров’я.

У рейтингу Mercer міста оцінюють за низкою показників, серед яких умови для освіти та роботи, транспортна інфраструктура, дозвілля, екологія, охорона здоров’я, соціально-культурне середовище тощо.

Цього року Mercer представила окремий рейтинг з особистої безпеки, у якому аналізується внутрішня стабільність міст; рівень злочинності; правоохоронні органи; обмеження особистої свободи; відносини з іншими країнами та свобода преси.

Особиста безпека є наріжним каменем стабільності в будь-якому місті, без неї не можуть процвітати бізнес і таланти. У цьому році в рейтингу домінує Західна Європа: Люксембург названий найбезпечнішим містом у світі, за ним слідують Гельсінкі і швейцарські міста Базель, Берн і Цюрих.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті