Лондон оприлюднив заходи на випадок, якщо країна вийде з ЄС без угоди

Лондон оприлюднив заходи на випадок, якщо країна вийде з ЄС без угоди

Британський уряд скасує мита на імпорт великої кількості товарів з-за кордону задля уникнення підвищення цін

Лондон оприлюднив заходи на випадок, якщо країна вийде з ЄС без угоди
фото pixabay.com

Уряд Великобританії в середу, 13 березня, представив парламенту країни заходи на випадок неврегульованого Brexit. Про це повідомляє DW.

За інформацією прес-служби уряду, Лондон планує скасувати мита на імпорт великої кількості товарів з-за кордону, а також не запроваджуватиме жорсткий кордон між Ірландією та Північною Ірландією, зокрема й контроль над ввезенням та вивезенням товарів. Ці заходи планують застосовувати до остаточного врегулювання виходу Великобританії з Євросоюзу.

Підготовлений на випадок «жорсткого Brexit»  план передбачає, що 82%  імпортованих з ЄС до Великобританії товарів не обкладатимуться митом. Крім того, від мит буде звільнено значну кількість товарів з інших країн. Частка безмитного імпорту в такому разі зросте з 80 до 87%. Так британський уряд хоче уникнути підвищення цін, якого побоюються британські споживачі у разі неврегульованого виходу країни зі складу ЄС.

Нагадаємо, що напередодні британський парламент знову відхилив угоду про Brexit з Європейським союзом, яку раніше узгодила з Брюсселем прем'єр-міністр Тереза Мей.

Сьогодні, 13 березня, депутати голосуватимуть щодо виходу країни з ЄС без угоди (так званий «жорсткий Brexit»).

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло