МАУ прокоментувала заплановане на 2019 рік придбання 3 літаків типу Boeing 737 MAX

МАУ прокоментувала заплановане на 2019 рік придбання 3 літаків типу Boeing 737 MAX

Авіаперевізник допустить до експлуатації цей літак лише в разі його відповідності всім вимогам безпеки, підтвердженим США, ЄС та Україною

МАУ прокоментувала заплановане на 2019 рік придбання 3 літаків типу Boeing 737 MAX
Boeing 737 MAX 8
Фото: Facebook/flyuia

Авіакомпанія «Міжнародні авіалінії України» (МАУ) прокоментувала заплановану на 2019 рік купівлю трьох літаків типу Boeing 737 MAX.

Відповідну заяву авіаперевізник розмістив на своїй сторінці у Facebook.

У Mind з'явився телеграм-канал Mind tweet, де ви першими отримуєте головні новини, що мають вплив на економіку та бізнес. Підпишіться, щоб зберегти ваш час та гроші.

«До комерційної експлуатації літак (типу Boeing 737 MAX – Mind) буде допущений лише тоді, коли будуть проведені обов’язкові процедури для підтвердження того, що літак відповідає всім вимогам безпеки, і отримані дозволи на його польоти з боку авіаційної влади як мінімум США, ЄС та України», – наголосили у авіакомпанії.

Як зазначається, авіакомпанія МАУ зацікавлена у поповненні парку сучасними типами повітряних суден.

«Наразі у флоті МАУ літаків Boeing 737 MAX немає, але на 2019 рік запланована поставка трьох літаків цієї моделі. При цьому пріоритетом номер один для нас завжди була і залишається безпека наших пасажирів на борту. На даний час МАУ веде активний діалог з виробником літаків Boeing 737 MAX і уважно стежить за перебігом розслідування катастрофи рейсу ET302», – пояснюють у авіакомпанії.

Нагадаємо: на заводі Boeing в Рентоні (штат Вашингтон, США) завершили складання першого Boeing 737 MAX 8 для авіакомпанії МАУ.

Як писав Mind, поставка літаків відбудеться на умовах операційного лізингу. Сумму угоди компанії не розголошують.

У свою чергу, найбільші європейські країни почали закривати свій повітряний простір для літаків Boeing 737 MAX, через авіакатастрофу цього літака в Ефіопії 10 березня. Відповідне рішення уже прийняли Франція, Німеччина, Британія та Ірландія.

Раніше закрити повітряний простір для таких лайнерів вирішили Австралія, Китай, Індонезія, Малайзія і Сінгапур.

Натомість США поки що не мають наміру припиняти використання Boeing 737 MAX 8 після авіатрощі в Ефіопії.

Крім того, напередодні МАУ поповнила свій флот середньомагістральним вузькофюзеляжним Embraer-195.

Як зазначається на сайті авіаперевізника, флот авіакомпанії МАУ включає 42 авіалайнери різних модифікацій, зокрема, 3 широкофюзеляжні далекомагістральні літаки Boeing 777-200ER, 4 далекомагістральні широкофюзеляжні літаки Boeing 767-300ER, 30 середньомагістральних Boeing-737 Нового покоління та вже шість середньомагістральних Embraer-190.

Про те як Boeing убезпечить себе від кризи, читайте у матеріалі Mind «Падіння Boeing: чим компанії загрожує катастрофа 737 MAX».

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту editor@mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло