Британські законодавці проголосували проти виходу з ЄС без угоди

Британські законодавці проголосували проти виходу з ЄС без угоди

Далі британський парламент буде рухатися назустріч тому, щоб відкласти Brexit

Британські законодавці проголосували проти виходу з ЄС без угоди
Stream reuters.com

Палата громад Великобританії проголосувала за рішення не виходити з Євросоюзу за «жорстким» сценарієм. Відповідну поправку підтримали 312 парламентаріїв, проти висловилися 308.

Це ще не остаточне рішення парламенту Великобританії. Завтра, у четвер, законодавці будуть голосувати за те, щоб перенести вихід з Євросоюзу на 30 червня. Станом на сьогодні Brexit намічений на 29 березня 2019 року.

Позиція уряду Терези Мей полягала в тому, що Великобританія не покине ЄС без угоди 29 березня, однак таке формулювання передбачало, що країна може вийти з ЄС без угоди в іншу дату. Новим же голосуванням парламентарії уточнили позицію: Великобританія в принципі не повинна виходити без угоди із європейського блоку.

Нагадаємо, напередодні Палата громад в черговий раз проголосувала проти проекту, який уряд Терези Мей погодив з Брюсселем. Проти оновленого плану Терези Мей, який був узгоджений з Єврокомісією минулої ночі, проголосував 391 парламентарій, 272 висловилися «за».

Глава опозиційної Лейбористської партії Джеремі Корбін ще напередодні голосування вважав, що насправді Брюссель не зробив істотних поступок, які б змінили ситуацію.

Оскільки трирічна політична криза щодо Brexit в Великобританії наближається до фіналу, дипломати і інвестори вважають, що може бути чотири варіанти розвитку подій: 1)відтермінування, 2)угода Мей з Брюсселем, затверджена в останню хвилину, 3)спонтанний вихід без угоди, 4)ще один референдум.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло