Захворіло у світі
30,784,671
Померло у світі
957,059
Вилікувалось у світі
21,032,712
Захворіло в Україні
175,678
Померло в Україні
3,557
Вилікувалось в Україні
77,512
США передадуть Україні ще два катери класу Island

США передадуть Україні ще два катери класу Island

Нові катери прибудуть до України в липні 2019 року

США передадуть Україні ще два катери класу Island
Урочиста церемонія передачі Військово-морським силам України двох патрульних катерів берегової охорони класу «Island», 27 вересня 2018 року
©Фото Михайла Палінчака/president.gov.ua

Головнокомандувач Об’єднаними Збройними силами НАТО в Європі американський генерал Кертіс Скапаротті на слуханнях в Палаті представників Конгресу США заявив про намір передати Україні ще два катери класу Island. Про це повідомляє Український мілітарний портал

 Два таких катери зараз проходять технічне обслуговування у США, а українські екіпажі незабаром відбудуть на навчання.

Їх прибуття до України очікується у липні 2019 року.

«Ми працювали і продовжимо працювати на морському напрямку з їх Військово-морськими силами. У нас з ними хороші стосунки. І зараз є збільшення в фінансуванні, яке ми запросили у Конгресу для передачі Києву морських засобів, перш за все двох кораблів – патрульних катерів класу Island, щоб почати поповнювати їх ВМС. Йдеться і про інші засоби», – заявив Скапаротті.

Перспективу отримання ще двох катерів підтверджують джерела Українського мілітарного порталу у Військово-Морських Силах ЗС України.

Нагадаємо, 27 вересня 2018 року Берегова охорона США на військово-морській базі у Балтіморі в присутності Президента України здійснила передачу Україні двох патрульних катерів типу Island .

На початку березня помічник держсекретаря США Джордж Кент повідомив, що вони вже є фактично майном України, «але вони ще не готові перетнути океан, щоб працювати в Чорному морі». Вони прибудуть в розпорядження Військово-морських сил ЗСУ не найближчим часом, однак протягом 2019 року.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті