Київстар виграв тендер «Метинвесту»

Київстар виграв тендер «Метинвесту»

Оператор надаватиме комплексні бізнес-рішення для підприємств «Метінвесту»

Київстар виграв тендер 	«Метинвесту»
Фото: Shutterstock

Наприкінці 2018 року завершився  тендер, ініційований Дирекцією  з логістики та закупівель ТОВ «Метінвест Холдинг» та ТОВ «Метінвест Діджитал»  з метою пошуку оператора мобільного зв’язку для обслуговування Групи  Метінвест. Переможцем став мобільний оператор  – Київстар, що надав найкращу пропозицію за кількістю, якістю та ціною послуг. Про це повідомляє прес-служба Київстар.

«Співпраця Київстар з Групою компаній Метінвест  – це довгостроковий стратегічний проект, який є яскравим прикладом взаємодії великих технологічних компаній заради найкращого результату...Ми маємо все для того, щоб автоматизувати, налагодити, зробити зручнішими та швидшими бізнес–процеси компаній. Як результат – їм більше не потрібно витрачати зайвий час, ресурси та гроші на внутрішні проблеми, а можна повністю зосередитись на основних задачах бізнесу», – коментує , директор з розвитку бізнесу на корпоративному ринку Київстар Євген Кражан.

За умовами підписаної угоди, довгострокове партнерство передбачає надання мобільного зв’язку високої якості та пов’язаних із ним послуг співробітникам Групи  Метінвест, співпрацю у проектах з цифрової модернізації підприємств та створення високотехнологічних умов для ефективної роботи бізнесу.

«Прозоре ціноутворення та гнучкі оптимальні тарифні плани, зафіксовані на п’ять років,  надають можливості співробітникам компанії завжди та всюди залишатися на зв'язку не лише в Україні, але й за кордоном, щоб вирішувати складні завдання бізнесу з мінімальними витратами на мобільний зв'язок». – зазначив директор із логістики та закупівель ТОВ «Метінвест Холдинг» Олексій Громаков.

Інтенсивне пілотування проектів з використанням нових технологій спільно з механізмами швидкої апробації ідей у сфері digital дозволяє команді Метінвест Діджитал нарощувати цифрову зрілість Групи Метінвест як прогресивної компанії, що розвиває ГМК України та інвестує в інноваці.

Тривала співпраця з Київстар дозволить компанії побудувати надійні канали для створення платформи цифрових рішень для бізнесу та підняти на новий якісний рівень сервіс надання мобільного зв’язку співробітникам групи.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті