Apple виплатить виробнику мікросхем Qualcomm $31 млн за порушення патенту

Apple виплатить виробнику мікросхем Qualcomm $31 млн за порушення патенту

Мова йде про патент компанії на технологію обробки графіки і економії заряду акумулятора, яка підвищує ефективність і знижує вартість смартфонів

Apple виплатить виробнику мікросхем Qualcomm $31 млн за порушення патенту
Фото: Pixybay

Суд у Сан-Дієго зобов'язав компанію Apple виплатити виробникові мікросхем близько $31,6 млн через порушення патенту. Про це повідомляє Bloomberg.

Після рішення суду акції Qualcomm подорожчали на біржі на 3,5%.

Мова йде про патент компанії на технологію обробки графіки і економії заряду акумулятора, яка підвищує ефективність і знижує вартість смартфонів. У суді визнали порушення патенту в iPhone 7, 8 і X, але не в останніх моделях XS і XR.

«Триваюча кампанія Qualcomm за позовами щодо порушення патентних прав – не що інше, як спроба відвернути увагу від значно більших проблем, з якими вони стикаються під час розслідування їхніх методів роботи в федеральному суді США і в усьому світі», – сказав представник Apple Джон Розенсток.

Він додав, що в компанії розчаровані рішенням суду.

Qualcomm назвала перемогою вердикт суду, який притягує Apple до відповідальності за безкоштовне використання технологій компанії.

«Технології, винайдені Qualcomm і іншими, дозволили Apple вийти на ринок і дуже швидко стати успішними», – заявив представник компанії Дон Розенберг.

Раніше Mind писав, що американський суд попередньо зобов’язав Qualcomm сплатити Apple майже $1 млрд.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті