Трамп звинуватив Google у допомозі китайцям

Трамп звинуватив Google у допомозі китайцям

В Google відреагували на звинувачення президента

Трамп звинуватив Google у допомозі китайцям
фото Shutterstock

Президент США Дональд Трамп звинуватив американську компанію Google в тому, що вона допомагає військовим Китаю. Про це він написав у своєму Twitter. При цьому він провів паралелі з Хілларі Клінтон, яка програла на виборах в 2016 році, зазначивши, що це сталося саме через допомогу Google.

«Google допомагає Китаю і їх військовим, але не США! Доброю новиною є те, що вони допомагали і нечесній Хілларі Клінтон, а не Трампу... І чим все закінчилося?» – написав президент.

14 березня голова об'єднаного комітету начальників штабів США Джозеф Данфорд заявив у конгресі, що «діяльність, яку проводить Google в Китаї, опосередковано приносить користь китайським військовим».

«Чесно кажучи, слово «опосередковано», можливо, не повною мірою відображає суть речей, точніше, це пряма вигода для китайських військових», – сказав Данфорд.

При цьому не уточнювалося, про яку саме вигоду йдеться.

Google заперечує твердження президента Трампа про допомогу військовим Китаю. Відповідь компанії опублікувала журналіст The Wall Street Journal Вівіан Салама в Twitter.

«Ми не працюємо з китайськими військовими. Ми працюємо з урядом США, в тому числі з Міністерством оборони, в багатьох галузях, включаючи кібербезпеку, рекрутинг і охорону здоров'я», – наводить вона слова представника Google.

Нагадаємо, раніше Трамп звинувачував компанію, що вона підтасовує лише негативні новин про нього і блокує хороші новини від консерваторів. У серпні 2018 року він написав у Twitter, що Google нібито «фальсифікує» результати пошуків на сайті, блокуючи інформацію про республіканців, консерваторах і матеріали «чесних ЗМІ».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло