Захворіло у світі
13,106,569
Померло у світі
573,042
Вилікувалось у світі
7,257,369
Захворіло в Україні
54,771
Померло в Україні
1,412
Вилікувалось в Україні
27,154
Майже 90% жителів Венесуели хочуть, щоб Мадуро пішов з поста президента

Майже 90% жителів Венесуели хочуть, щоб Мадуро пішов з поста президента

Більшість опитаних віддають перевагу тимчасовому президенту Хуану Гуайдо, якого підтримує Захід

Майже 90% жителів Венесуели хочуть, щоб Мадуро пішов з поста президента
Twitter Juan Guaidó

Опитування венесуельської компанії Meganalisis, результати якого наводить газета El Nacional, показало, що 88,9% жителів Венесуели вважають за краще, щоб Ніколас Мадуро склав із себе повноваження президента. Протилежної думки дотримуються 8,8% громадян, ще 2,2% не змогли відповісти на питання.

На питання про те, кого би вони хотіли бачити на посту президента, 63,3% учасників опитування назвали лідером країни тимчасового президента Хуана Гуайдо, не визначились 22,5% венесуельців, за Мадуро віддали голос 5%, ще 9,1% опитаних не влаштовують обидва політики.

Також 87,5% респондентів згодні з тим, що парламент, очолюваний Хуаном Гуайдо, дозволяє іноземним місіям перебувати на території країни. Ще 9% не підтримують це, 3,4% не змогли відповісти.

Опитування проводилося з 11 по 14 березня в 16 найбільш населених штатах і 32 містах. У ньому взяли участь 1,1 тис осіб. Статистична похибка при проведенні опитування склала 3,3%.

Нагадаємо, 23 січня глава венесуельського парламенту Хуан Гуайдо оголосив себе тимчасовим виконувачем обов'язків президента. Його підтримали США, більшість країн Латинської Америки і більшість європейських країн. При цьому Ніколаса Мадуро легітимним вважають тільки Росія, Китай, Туреччина і Куба.

Нагадаємо, США ввели санкції проти російського банку, який обслуговував режим Мадуро.

За матеріалами «Коммерсант»

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті