WOG оскаржила штраф АМКУ щодо змови на ринку скрапленого газу

WOG оскаржила штраф АМКУ щодо змови на ринку скрапленого газу

Компанія оскаржила штраф на суму 5,4 млн грн

WOG оскаржила штраф АМКУ щодо змови на ринку скрапленого газу
Фото: УНІАН

Суд задовольнив один із трьох позовів компаній групи WOG про скасування рішення Антимонопольного комітету України у справі «змови» на ринку скрапленого газу в серпні – вересні 2017 року. Про це пише enkorr з посиланням на звіт АМКУ за 2018 рік.

11 березня Господарський суд Києва задовольнив позов компанії «Нафтотрейд Ресурс», оштрафованої Антимонопольним комітетом на 5,4 млн грн. При цьому 26 лютого цей же суд відхилив аналогічні позови двох інших афілійованих із WOG компаній – «Імпорт Транс Сервіс» (штраф 5,2 млн грн) і «ВОГ Рітейл» (4,2 млн грн).

У компанії WOG підтвердили прийняття судом рішення на користь «Нафтотрейд Ресурсу», пише видання.

«Наші докази були враховані. Ми вітаємо позитивне рішення за позовом «Нафтотрейд Ресурс». Що стосується двох інших юридичних осіб, то з рішеннями ми не згодні й будемо подавати апеляцію», – повідомили в прес-службі WOG.

Нагадаємо: 21 червня 2018 року АМКУ оштрафував п'ять операторів ринку на загальну суму 40,9 млн грн, звинувативши їх у змові на роздрібному ринку автогазу в серпні 2017 року. Найбільший штраф від АМКУ отримала група WOG – 14,79 млн грн, «Надія» була оштрафована на 11,97 млн ​​грн, ОККО – на 6,41 млн грн, «БРСМ-Нафта» – на 4,55 млн грн, «Авантаж 7» – на 3,27 млн ​​грн.

Всі п'ять учасників ринку, яких Антимонопольний комітет звинуватив у змові на ринку скрапленого газу та оштрафував на 41 млн грн, оскаржили це рішення в суді. На даний момент в Господарському суді розглядається 10 справ за позовами оштрафованих компаній.

Рішення по ТОВ «Нафтотрейд Ресурс» є першим випадком, коли в цих процесах суд встав на бік учасників ринку.

Нагадаємо: у січні суд відхилив позови двох компаній з групи ОККО – «ОККО Бізнес Контракт» та «ОККО Рітейл»

Аналіз аргументів АМКУ викладено в статті аналітика «Консалтингової групи А-95» Артема Куюна «АМКУ увійшов в газ».

Раніше Mind писав, що WOG оскаржить рішення АМКУ щодо накладення 14,8 млн грн штрафу.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло