Захворіло у світі
981,221 особа
Померло у світі
50,230 осіб
Вилікувалось у світі
204,605 осіб
Захворіло в Україні
804 особи
Померло в Україні
20 осіб
Вилікувалось в Україні
13 осіб
ЄС готовий фінансово підтримати 2 інфраструктурні проекти в Україні

ЄС готовий фінансово підтримати 2 інфраструктурні проекти в Україні

Проекти стосуються поліпшення залізничного сполучення Запоріжжя-Маріуполь і будівництва автодороги Маріуполь-Миколаїв

ЄС готовий фінансово підтримати 2 інфраструктурні проекти в Україні
Фото: pixabay.com

Європейські інституції готові підтримати два інфраструктурні проекти у Призов’ї, йдеться у повідомленні на сайті Міністерства інфраструктури із посиланням на главу представництва ЄС в Україні Хюґа Мінгареллі.

Про це Мінгареллі повідомив під час зустрічі Міністром інфраструктури України Володимиром Омеляном.

Як зазначив Мінгареллі, – «європейські інституції готові підтримати два проекти: покращення залізничного сполучення Запоріжжя-Маріуполь та будівництво дороги сполученням Маріуполь-Миколаїв».

Наразі мова йде про розробку попереднього техніко-економічного обґрунтування обох проектів із залученням фінансування ЄІБ.

«Ми говоримо про Азов як про точку спротиву російській агресії на морі. Питання зміцнення безпеки Маріуполя і Бердянська – в полі особливої уваги Глави держави. Ми зі свого боку говоримо про розвиток інфраструктури цього регіону, як один із важливих проектів як з точки зору посилення безпеки, так і з огляду на стимулювання зростання економічного і соціокультурного розвитку регіону», – наголосив Омелян.

Також сторони обговорили виконання Україною Угоди про Асоціацію у розрізі схвалення законодавства у сфері транспорту та інфраструктури. Володимир Омелян повідомив, що ключові інфраструктурні законопроекти, які є частиною плану з виконання Угоди про і Асоціацію, знаходяться у Верховній Раді України і він очікує на їх схвалення парламентом.

«Я ініціюватиму День інфраструктури у Верховній Раді України», – наголосив очільник міністерства.

Нагадаємо: на початку березня Президент Петро Порошенко заявив про спеціальний проект ЄС, що передбачає виділення 50 млн євро на підтримку безпеки Азовського узбережжя України, зокрема Маріуполя та Бердянська.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію