У готелях Південної Кореї велося онлайн-спостереження за 1600 гостями

У готелях Південної Кореї велося онлайн-спостереження за 1600 гостями

У справі затримано 4 підозрюваних, які зливали відео в інтернет

У готелях Південної Кореї велося онлайн-спостереження за 1600 гостями
@itvnews

Близько 1600 постояльців різних готелів Південної Кореї стали жертвами незаконної зйомки прихованими камерами, повідомила місцева поліція, на яку посилається huffpost.com.

Людей таємно записували на крихітні камери, встановлені в їх готельних номерах. За наявними відомостями, міні-камери були заховані в коробках цифрового телебачення, настінних розетках, коробках від фену і навіть в туалетах у 42 номерах готелів.

За цією справою затримано двох людей, які завантажували онлайн-відео на платні порносайти, і ще двох осіб, яких підозрюють у розміщенні камер у номерах.

Наразі немає відомостей про те, що керівництво готелів знало про встановлення цих камер.

Подібне приховане відеоспостереження виявляють у Південній Кореї не вперше. У 2017 році поліція отримала 6400 повідомлень про незаконну відеозйомку.

Минулого року десятки тисяч південнокорейських жінок вийшли на демонстрації з вимогою припинити такі дії, тримаючи плакати зі словами «Моє життя – не ваше порно».

Ця проблема змусила поліцію в Сеулі створити спеціальний відділ, що складається з інспекторів-жінок, які регулярно перевіряють громадські туалети в столиці на предмет наявності там прихованих камер відеоспостереження.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло