Несподівано: Walmart також планує запустити власний ігровий стрімінговий сервіс

Несподівано: Walmart також планує запустити власний ігровий стрімінговий сервіс

Компанія хоче і собі ласий шматок бізнесу, що швидко набирає обертів

Несподівано: Walmart також планує запустити власний ігровий стрімінговий сервіс
фото www.walmart.com

Найбільша в світі мережа оптової та роздрібної торгівлі Walmart,схоже, збирається вийти на ринок потокового геймінгу. Компанія уже розпочала переговори з розробниками та видавцями. Про це повідомляє USC.

Джерела видання, знайомі з планами Walmart, підтвердили, що роздрібний гігант вивчає можливість створення власної платформи для участі у конкурентній гонці з іншими компаніями в потоковому геймінгу.

Поки детальних подробиць намірів компанії немає. Відомо лише, що компанія з початку цього року розпочала переговори з розробниками та видавцями. Втім про угоди або домовленості між ними також невідомо.

Хоча може здатись дивним, що далека від ІТ компанія хоче увійти до потокового технологічного простору, цей крок, на думку видання, не є дивним. Протягом останніх років через конкуренцію з Amazon Walmart намагається активніше вивчати ринки, орієнтовані на нові технології, а не займатись виключно фізичною мережею.

Walmart має технологічний підрозділ в Кремнієвій долині під назвою Walmart Labs, в якому працює 6000 співробітників, і який розробляє технології для розширення цифрової присутності компанії. Також Walmart має неофіційний центр даних під назвою Area 71, який зберігає понад 460 трильйонів байтів даних. Центри обробки даних є центральним елементом сервісу потокової передачі і такі компанії, як Microsoft, Amazon і Apple, також володіють потужними засобами передачі даних, які також за випадковим збігом працюють в потокової технології.

Нагадаємо: днями компанія Google розповіла про запуск свого потокового сервісу для ігрового стримінгу Stadia. У компанії його позиціонують як «Netflix для ігор».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті