Electrolux робить ставку на голосове управління побутовими приладами

Electrolux робить ставку на голосове управління побутовими приладами

Лише за минулий рік компанія витратила на цю технологію $32 млн

Electrolux робить ставку на голосове управління побутовими приладами
фото www.electroluxgroup.com

100-річний виробник побутової техніки компанія Electrolux вкладає кошти в розробку голосового управління своїми приладами. Про це повідомляє Bloomberg.

Компанія інвестує в під’єднані печі та холодильники, яким можна керувати за допомогою голосу або додатку, замість того, щоб повертати ручки та натискати кнопки.

Видання зазначає, що ці технології поки що перебувають на початковому етапі і «тьмяніють
у порівнянні з аналогічними досягненнями, зробленими, наприклад, в автомобільній промисловості, де автомобілі з автоматичним управлінням близькі до того, щоб стати реальністю».

Керівник департаменту інновацій Electrolux Девід Кронстрем вважає, що ринок голосових пристроїв в найближчі роки буде рости в геометричній прогресії. За його словами, до 2025 року «дуже велика частка» продажів компаній буде припадати саме на побутові прилади з функцією голосового управління. У 2018 Electrolux витратила близько 300 млн крон ($32 млн) на розробку відповідної технології.

Electrolux сподівається, що технологія дасть їй перевагу в очікуванні майбутніх потреб клієнтів, так як система може визначити, коли піч або вентилятор збирається зламатися, і запропонувати рішення. Це також може бути благом для продажу більшої кількості продуктів і послуг, таких як запасні частини і модернізація систем.

«Раніше, коли ми продавали холодильник, ми більше не спілкувались з клієнтом, – сказав Кронстрем. Тепер у нас є можливість мати подальші відносини після першого продажу».

Компанія бачить своєю метою підвищити рівень взаємодії між клієнтами і їхніми будинками. Йдеться про можливість підключень кухонних приладів до смартфонів, до додатків з рецептами страв, до навчальних посібників з приготування їжі, відзначає агентство. Зараз Electrolux пропонує кілька таких побутових приладів, серед яких піч CombiSteam Pro Smart вартістю близько $3000 та термостат Anova Precision Cooker за $120.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло