General Motors інвестує $300 млн в організацію виробництва електрокарів

General Motors інвестує $300 млн в організацію виробництва електрокарів

Автовиробник спрямує ці кошти на модернізацію заводу в Мічигані

General Motors інвестує $300 млн в організацію виробництва електрокарів
фото pixabay.com

Компанія General Motors (GM) повідомила, що має намір інвестувати $300 млн в організацію виробництва електромобілів Chevrolet на своєму заводі в штаті Мічиган. Завдяки цьому на заводі буде створено додатково 400 робочих місць. Про це йдеться у повідомленні на сайті компанії.

 Цей крок є частиною зобов’язання компанії інвестувати в цілому $1,8 млрд в розширення виробництва у США та створення близько 700 нових робочих місць.

«Ми раді створити ці робочі місця і зробити ці інвестиції в США, – сказала голова і виконавчий директор GM Мері Барра . – Новий електромобіль Chevrolet є ще одним позитивним кроком на шляху до нашого прагнення до повністю електричного майбутнього. GM буде продовжувати інвестувати в нашу діяльність в США, де ми бачимо можливості для зростання ».

Загалом у своє виробництво у США GM інвестувала $22 млрд з 2009 року.

GM є найбільшою американською автомобільною корпорацією, якій належать такі автомобільні марки як Buick, Cadillac, Chevrolet, GMC та Holden. Раніше випускалися також: Oldsmobile, Pontiac, Hummer, Saturn, Asüna, Acadian, Alpheon, Geo.

Нагадаємо: днями стало відомо про наміри автовиробника Ford вкласти $850 млн у збільшення виробничих потужностей для інфраструктури розробки і створення електрокарів на своєму заводі у Мічигані.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло