Захворіло у світі
18,288,573
Померло у світі
693,805
Вилікувалось у світі
10,913,524
Захворіло в Україні
74,219
Померло в Україні
1,764
Вилікувалось в Україні
40,613
В Україні виготовлятимуть одноразовий посуд з висівок, який розкладається за 30 днів

В Україні виготовлятимуть одноразовий посуд з висівок, який розкладається за 30 днів

Технологію придумали в Польщі, тепер вона з'явилася і в Україні

В Україні виготовлятимуть одноразовий посуд з висівок, який розкладається за 30 днів
фото Biotrem Україна

Польська компанія Biotrem, яка виготовляє органічний посуд із висівок, відкрила представництво в Україні, повідомляє Хмарочос.

Фірма запатентувала технологію, яка дозволяє робити одноразовий посуд з пшеничних і кукурудзяних висівок, продуктів переробки маніоку, водоростей, а також полімерів на рослинній основі. Сировину стискають під пресом за допомогою гарячого повітря.

Набір посуду включає тарілки, чашки, виделки та ножі. Такий посуд достатньо твердий і міцний, аби розігрівати в ньому їжу. Після використання тарілками можна годувати тварин і птахів. Виробник запевняє, що тарілки з висівок повністю розкладаються за 30 днів.

При цьому виделки та ножі дещо міцніші, оскільки зроблені з додаванням полімерів на рослинній основі. Завдяки цьому вони розкладатимуть значно довше, але також є нешкідливими для довкілля.

Опубліковано Biotrem Україна Вівторок, 12 березня 2019 р.

Одну тонну пшеничних висівок можна перетворити на 10 тисяч тарілок чи мисок.

Розробники запевняють, що один кілограм продуктів пшеничних висівок – обробка пшениці, транспортування, переробка й утилізація – генерує близько 1,3 кг СО2, в той час як один кілограм полістиролових одноразових тарілок чи стаканчиків призводить до викиду біля 8,5 кг СО2.

Biotrem має власний завод та постачає свою продукцію оптовим клієнтам, зокрема мережам ресторанів і роздрібним продавцям.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті