Захворіло у світі
5,453,784
Померло у світі
345,721
Вилікувалось у світі
2,191,310
Захворіло в Україні
21,245
Померло в Україні
623
Вилікувалось в Україні
7,234
Telegam дозволив видаляти як свої, так і повідомлення співрозмовника без часових обмежень

Telegam дозволив видаляти як свої, так і повідомлення співрозмовника без часових обмежень

Раніше можна було видаляти тільки свої повідомлення протягом 48 годин з моменту їх відправлення

Telegam дозволив видаляти як свої, так і повідомлення співрозмовника без часових обмежень
фото Shutterstock

У месенджері Telegam з’явилась можливість видаляти навіть повідомлення співрозмовника без терміну давності. Про це йдеться в блозі компанії.

 До цього можна було видаляти виключно свої повідомлення протягом 48 годин. Відтепер користувачі зможуть видаляти будь-які повідомлення у будь-який момент. Також можна повністю видалити особисті переписки (так звані секретні чати) повністю у обох співрозмовників.

Крім того, у месенджері з’явилась ще одна функція конфіденційності. Користувачі отримали можливість приховувати своє фото та ім’я, коли їхні повідомлення пересилають третім особам. Раніше у такому випадку з’являлось посилання на профіль відправника.

«Старе повідомлення, про яке ви вже забули, може бути вилучено з контексту і використане проти вас. СМС, яку ви надіслали другу, коли вчились у школі, може переслідувати вас у 2030 році, коли ви вирішите балотуватися на посаду мера. Ми повинні визнати: незважаючи на весь наш прогрес у шифруванні та конфіденційності, ми маємо дуже мало фактичного контролю над нашими даними. Ми не можемо повернутися назад у часі та стерти речі для інших людей, – написав у своєму каналі засновник Telegam Павло Дуров. – Не могли. Відсьогодні ми дозволяємо кожному користувачеві Telegram видаляти будь-яке повідомлення у приватній розмові з обох сторін. Не має значення, хто надіслав повідомлення та коли – ви маєте повний контроль над ним. Ви навіть можете знищити всю розмову з обох сторін, якщо хочете. І не залишиться жодних слідів».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті