Захворіло у світі
1,362,936
Померло у світі
76,373
Вилікувалось у світі
292,188
Захворіло в Україні
1462
Померло в Україні
45
Вилікувалось в Україні
28
Зеленський: «Наша передвиборча кампанія сьогодні коштує 70 млн грн»

Зеленський: «Наша передвиборча кампанія сьогодні коштує 70 млн грн»

Зі своєю політичною командою він планує брати участь у парламентських виборах

Зеленський: «Наша передвиборча кампанія сьогодні коштує 70 млн грн»
Фото: УНІАН

Володимир Зеленський назвав джерела фінансування своєї предвиборчої кампанії –  в ній беруть участь його партнери зі «Студії квартал 95», друзі та він сам. Про це пише Інтерфакс-Україна з посиланням на інтерв'ю кандидата в президенти телеканалу 1+1.

«Наша кампанія сьогодні коштує 70 млн грн. Це гроші мої, гроші моїх компаньйонів, засновників «Студії квартал 95» і гроші друзів», – сказав він.

Зеленський додав, що він планує зі своєю політичною командою брати участь у парламентських виборах і пропонує прийняти закон про імпічмент.

«Є цивілізований спосіб прибрати президента, який загруз у корупції або розкраданні хоча б один раз – це закон про імпічмент, якого немає. Дуже простий спосіб. Не хочете вірити моєму досвіду, досвіду мого оточення? Що я чесно вів свій бізнес? Немає проблем. Давайте приймемо одним із перших законів, що, власне кажучи, ми й хочемо зробити – закон про імпічмент», – запропонував кандидат.

Зеленський також зауважив, що серіал «Слуга народу» не є передвиборною агітацією.

«Слуга народу» з'явився до всіх політичних історій у нашому житті. Це популярний фільм, серіал, які люблять мільйони людей... Я не вважаю це агітацією. Це наша мрія. Ми показали, яку країну ми бачимо й про яку мріємо. Може бути мрія агітацією, не мені судити», – сказав він.

Щодо участі в складі кіпрської компанії Green Family LTD, якій належить російська кінокомпанія «Грін Філмc» Зеленський розповів: «Я не просто вийшов із цієї компанії, я підписав виходи, незалежно від того, як завершаться вибори, взагалі зі всіх структурних компаній «Студії квартал 95», одним із засновників яких я є».
Кандидат також додав, що це процес, який вимагає часу.

«Це довгий юридичний ланцюжок, але для цього не треба чекати п'ять років. Протягом декількох місяців завершиться вся юридична угода», – зазначив Зеленський.

Читайте також матеріал Mind «Кандидатська з економіки. Володимир Зеленський, державне регулювання та інфраструктура».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію