Захворіло у світі
33,081,725
Померло у світі
997,777
Вилікувалось у світі
22,926,896
Захворіло в Україні
201,305
Померло в Україні
3,996
Вилікувалось в Україні
88,453
Коломойський: «У нас із Зеленським є контрактні відносини»

Коломойський: «У нас із Зеленським є контрактні відносини»

Олігарх відверто заявив, що дуже важливою для нього є поразка на цих виборах президента Петра Порошенка

Коломойський: «У нас із Зеленським є контрактні відносини»
Бізнесмен Ігор Коломойський
Фото: УНІАН

Один із найвпливовіших українських олігархів Ігор Коломойський, який уже кілька років не з'являвся в Україні через проблеми з владою, дав інтерв'ю BBC і назвав головну мету майбутніх президентських виборів в Україні для себе – поразку Петра Порошенка.

«Я не хочу, аби він отримав ще один термін. Я вважаю, що перший термін – це п'ять років розчарувань через його правління», – сказав Коломойський.

Він також намагався під час розмови з журналістом списати на президента всі проблеми країни – «війну, розруху, падіння ВВП, еміграцію з України та зменшення кількості населення».

Проте бізнесмен однозначно не акцентував  на підтримці когось із кандидатів, але найтепліші відгуки Коломойського прозвучали на адресу Володимира Зеленського, а також Юлії Тимошенко.

«Я вважаю, хоч вона (Тимошенко. – Mind) і не належить до молодого покоління політиків, але це людина, яка, як кажуть, пройшла й Крим, і Рим, злети й падіння… Вона однозначно буде кращою, але треба давати дорогу молодим», – відповів Коломойський на питання, чи буде пані Тимошенко хорошим президентом.

Але головні сподівання він покладає таки на Володимира Зеленського.

«Для мене Зеленський – не персоналія, а певний символ. Символ зміни поколінь, як закінчується зима і приходить весна. Хочеться жити в країні, якою керують молоді й симпатичні люди», – сказав Коломойський.

На питання журналіста ВВС, чи правда, що Володимир Зеленський є креатурою Ігоря Коломойського, він відповів: «У нас із Зеленським є контрактні відносини: між телеканалом, де я є акціонером, і його продакшен-студією. Я вважаю, що телевізійна група «1+1» дуже зацікавлена в контракті з «Кварталом» Зеленського, де він є фронтменом. Це – всі наші стосунки. У нас немає спільного бізнесу», – уточнив Коломойський.

Бізнесмен також сказав, що швидкість реакції, гумор та ерудиція в Зеленського навіть краща за його власну, а тому і говорити про креатуру недоречно.

«Не може людина з нижчим інтелектом і нижчою ерудицією впливати на більш розумного і талановитого. Тому я можу сказати, що він достатньо самостійний, навіть повністю самостійний», – додав Коломойський.

Щодо відсутності жодного політичного досвіду в Зеленського Коломойский повідомив, що не вважає це проблемою.

«Зміна поколінь – це завжди болісний процес. Завжди здається, як же ми дамо «рулити» молодим, вони ж без досвіду й нічого не зможуть зробити й варто залишити досвідчених політиків. Але результату немає», – сказав Коломойський.

На питання, чи може він уявити, як комедіант Зеленський протистоятиме Путіну, бізнесмен знову «перевів стрілки» на Порошенка – мовляв, і у нього таке протистояння виходить не дуже вдало.

Пряму фінансову підтримку Володимира Зеленського та Юлії Тимошенко на цих виборах Коломойський відкинув.

«Фінансову підтримку можете відразу відкидати. Навіть якби я хотів фінансово підтримати, то не зміг би, бо обмежений через заморозку активів Високим судом Лондона», – зазначив бізнесмен.

Раніше Mind писав, що Зеленський назвав вартість своєї передвиборчої кампанії та джерела фінансування.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті