Захворіло у світі
155,918,548
Померло у світі
3,258,269
Вилікувалось у світі
133,382,771
Захворіло в Україні
2,097,024
Померло в Україні
45,451
Вилікувалось в Україні
1,711,709
Boeing тільки за минулий рік витратила $15 млн на лобіювання своїх інтересів

Boeing тільки за минулий рік витратила $15 млн на лобіювання своїх інтересів

Компанія доклала багато зусиль, щоб послабити нагляд FAA за її діяльністю

Boeing тільки за минулий рік витратила $15 млн на лобіювання своїх інтересів
фото pixabay.com

Тільки 2018 року компанія Boeing витратила $15 млн на лобіювання своїх інтересів у Конгресі, в Федеральному агентстві цивільної авіації (FAA) і в інших федеральних агентствах. Про це повідомляє Washington Post, на яку посилається FinMarket.

Стверджується, що компанія найняла зовнішніх лобістів, щоб просунути питання послаблення нагляду.

Завдяки цьому за 4 тижні до того, як у жовтні 2018 року літак Lion Air розбився в Індонезії, Конгрес прийняв «малопомітні положення», які дали Boeing ще більше влади, демонструючи вплив компанії у Вашингтоні.

«Це була ще одна перемога, компанія змусила федеральний уряд делегувати їй все більше і більше обов'язків із безпеки, за якими мала стежити сама FAA, а не авіавиробник», – підкреслює видання.

Уточнюється, що ці положення були частиною ширшого законопроекту про фінансування FAA, підписаного президентом Трампом у жовтні.

Відповідно до цього закону, приватні компанії можуть впливати на правила, у яких описується роль агентства FAA в затвердженні проектів. Також створюється «консультативний комітет» із представників галузі, який встановлює показники, які FAA має «застосовувати і відстежувати».

Безпека Boeing-737 MAX була поставлена під сумнів після того, як менш ніж за 5 місяців два літаки цього типу зазнали катастрофи.

Наприкінці жовтня 2018 року Boeing-737 MAX 8 впав у море  незабаром після вильоту з аеропорту Джакарти. Загинули всі 189 осіб, що знаходилися на борту.

10 березня Boeing-737 Max 8 авіакомпанії Ethiopian Airlines зазнав аварії, авіакатастрофа забрала життя 157 людей.

У результаті більшість країн світу заборонили польоти літаків цього типу у своєму повітряному просторі, авіакомпанії відмовилися від їхнього використання, а також анулювали раніше зроблені замовлення на придбання.

Нагадаємо: напередодні в США попередньо схвалили оновлення програмного забезпечення для Boeing 737 MAX

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті