Через нещодавні авіакатастрофи Boeing втратив багатомільярдний контракт

Через нещодавні авіакатастрофи Boeing втратив багатомільярдний контракт

Індонезійський авіаперевізник анулював контракт на постачання 49 літаків Boeing 737 Max 8

Через нещодавні авіакатастрофи Boeing втратив багатомільярдний контракт
фото Boeing

Індонезійський національний перевізник Garuda скасував замовлення на 49 літаків Boeing 737 Max 8 після двох смертельних аварій, пов'язаних із цим літаком. Про це повідомляє AFP із посиланням на заяву компанії.

Зазначається, що було анульовано контракт на майже 5 млрд.

«Причина в тому, що пасажири Garuda в Індонезії втратили довіру» до літаків  Boeing 737 Max 8, наголосив офіційний представник індонезійської компанії Іхсан Розан.

Відомо, що авіаперевізник уже отримав 1 із 50 замовлених літаків вищезазначеної моделі й наразі веде переговори з Boeing про можливість його повернення. Відмовлятися від інших літаків Boeing індонезійська компанія наміру не має.

Нагадаємо: літак Boeing-737 Max 8 авіакомпанії Ethiopian Airlines, що виконував рейс з Аддіс-Абеби до Найробі, зазнав аварії 10 березня в 60 км на схід від столиці Ефіопії. Авіакатастрофа забрала життя 157 осіб. Вона стала другою катастрофою літака цього типу за півроку: наприкінці жовтня 2018 року Boeing-737 Max 8 індонезійської компанії Lion Air впав в море Яванця незабаром після вильоту з аеропорту Джакарти. Загинули всі 189 осіб, що знаходилися на борту.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Invest Summit. Jazz Business
Читайте також
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло