Захворіло у світі
5,375,648
Померло у світі
343,721
Вилікувалось у світі
2,149,412
Захворіло в Україні
20,986
Померло в Україні
617
Вилікувалось в Україні
7,108
Суд заблокував експлуатацію частини готелю Hilton через проблеми з пожежною безпекою

Суд заблокував експлуатацію частини готелю Hilton через проблеми з пожежною безпекою

Експлуатацію приміщень зупинено до повного усунення порушень

Суд заблокував експлуатацію частини готелю Hilton через проблеми з пожежною безпекою
Фото: Hilton

Суд зупинив експлуатацію частини приміщень готелю Hilton на бул. Тараса Шевченка, 28–30 до повного усунення порушень. Про це пишуть Наші гроші з посиланням на ухвалу Окружного адмінсуду Києва від 18 березня.

Суд повідомив, що порушення були виявлені столичною Держслужбою з надзвичайних ситуацій.

Згідно з його рішенням, припинено експлуатацію технічного поверху готелю, приміщень кафе на 7 поверсі, підприємства роздрібної торгівлі (магазин «Sanahunt»), «Спа Центру», приміщення «Укрексімбанку», приміщень електрощитових на рівнях М1 і L, приміщень підземного паркінгу готелю тощо.

Видання нагадує, що в жовтні 2018 року ГУ ДСНС у Києві провело перевірку готелю Hilton. Було встановлено, що приміщення використовували з порушенням правил та норм пожежної та техногенної безпеки, які створюють загрозу життю та здоров’ю людей.

Зокрема, для забезпечення під’їзду пожежних машин та доступу пожежних автодрабин або автопідйомників до будь-якого приміщення готелю не влаштовано кругових проїздів із відповідною шириною та радіусом повороту. Крім цього, у житлових апартаментах не проведено улаштування внутрішньо квартирних пожежних кран-комплектів.

Також виявлено порушення мінімальних протипожежних відстаней від будівлі готелю до розташованої поруч будівлі.

Коридори готельної частини облицьовано горючим матеріалом з невизначеними показниками горючості, займистості, димоутворювальної здатності, токсичності. Серед інших порушень – шляхи евакуації (коридори, сходові клітки) захаращені меблями, матеріальними цінностями; електрощитові захаращені сторонніми предметами, експлуатуються як складські приміщення; не всі приміщення будівлі обладнані автоматичною системою пожежогасіння; приміщення будівлі недообладнані системою автоматичної пожежної сигналізації з використанням адресних компонентів; персонал не проходить обов’язкові практичні тренування щодо забезпечення безпечної та швидкої евакуації людей зі встановленою періодичністю тощо.

Міжнародно-діловий центр, що є власником готельно-офісного комплексу з житловими апартаментами Hilton, не надав суду на час розгляду справи доказів того, що вказані в акті перевірки порушення були усунуті.

Раніше Mind писав, що ДСНС вимагає закриття Sky Mall, «Аркадії» та ще сотні ТЦ по Україні через порушення правил пожежної безпеки.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті