Аеропорт Бориспіль запустив у експлуатацію термінал F
Термінал F розпочав роботу в тестовому режимі

Сьогодні міжнародний аеропорт Бориспіль розпочав експлуатацію терміналу F у тестовому режимі. Про це повідомила Державна прикордонна служба України.
Згідно з повідомленням, напередодні прикордонники провели комплекс заходів для швидкого та комфортного оформлення пасажирів. Зокрема, з початку функціонування терміналу F прикордонники Окремого контрольно-пропускного пункту «Київ» оформили один авіарейс на приліт та п’ять – на відліт.
Також вони прийняли 200 громадян, які прибули в Україну, та відправили 720 громадян з країни.
Відомство додало, що всього для прикордонного оформлення в оновленому терміналі залучено 44 військовослужбовця Держприкордонслужби. До кінця дня планують оформити 27 рейсів та майже 5000 пасажирів.
Читайте також матеріал Mind «Зняли замки: для чого аеропорт Бориспіль відкриває термінал F».
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].