Експерти назвали країни-лідери, у яких найбільший обсяг електронних платежів
Готівка в розвинених країнах перетворюється на вчорашній день

Паперові гроші втрачають свої позиції в більшості розвинених країн світу – їхні мешканці все частіше використовують безготівкові трансакції для оплати товарів і послуг.
Експерти Forex Bonuses склали список країн, жителі яких найрідше використовують готівку для оплати товарів і послуг. Укладачі рейтингу відзначають, що електронні трансакції можуть легко контролюватися урядом і банківськими організаціями, а це істотно знижує можливості шахрайства.
У межах дослідження експерти оцінювали такі показники, як кількість дебетових і кредитних карток на одну людину, зростання популярності безготівкових трансакцій, а також загальна поінформованість про технології мобільних платежів.
Лідером у рейтингу стала Канада – тут електронні платежі найпоширеніші. На одного жителя країни припадає в середньому понад 2 кредитних картки. На думку експертів, до 2020 року у світі з'являться країни, де взагалі не використовуватимуть готівку. І Канада, очевидно, теж до цього йде.
На другому місці – і на першому в Європі – опинилася Швеція: тут до 59% платежів здійснюється за допомогою безготівкових способів оплати.
Третє місце посіла Велика Британія. Жителі країни вважають, що безготівкова система дозволяє краще контролювати відмивання грошей, обмежити підробку паперових грошей, а також контролювати фінансування тероризму. 47% жителів країни користуються можливістю оплати за допомогою свого смартфона.
Франція – на 4-му місці за обсягом електронних трансакцій. У країні набувають популярності безконтактні способи оплати. 39% карток у Франції мають можливість безконтактної оплати.
США також опинилися серед п’ятірки лідерів. Кредитні картки є частиною американського способу життя вже понад десять років. Кожен житель країни має щонайменше 3 кредитних картки.
У першу десятку також увійшли Китай, Австралія, Німеччина (третина всіх споживацьких платежів тут здійснюється безготівково) і Японія – 26% всіх карток у цій країні мають технологію безконтактної оплати.
В Україні, нагадаємо, частка обсягу безготівкових операцій за підсумками 2018 року сягнула 45,1%. Це на 5,8% більше за результат 2017 року.
За матеріалами vestifinance.ru
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].