Захворіло у світі
160,343,184
Померло у світі
3,331,844
Вилікувалось у світі
138,122,966
Захворіло в Україні
2,129,073
Померло в Україні
46,987
Вилікувалось в Україні
1,797,136
Україна заборонила нерегулярні польоти в Росію через Медведчука та Бойка

Україна заборонила нерегулярні польоти в Росію через Медведчука та Бойка

Дозволені тільки рейси для забезпечення місій ООН, ОБСЄ і Червоного хреста

Україна заборонила нерегулярні польоти в Росію через Медведчука та Бойка
Фото: Pixybay

Після візиту українських політиків Юрія Бойка і Віктора Медведчука на переговори з російською владою в Москву уряд України заборонив нерегулярні авіаперельоти в РФ. Про це пише liga.net.

Таке рішення Кабмін ухвалив сьогодні на засіданні уряду за пропозицією міністра внутрішніх справ Арсена Авакова.

Глава МВС заявив, що Бойко «скористався лазівкою в нашому законодавстві, отримав відповідне «добро» ФСБ РФ на такий переліт», і прямим перельотом Київ – Москва відправився до прем'єра країни-агресора Дмитра Медведєва.

Аваков запропонував змінити правила використання повітряного простору України та заборонити нерегулярне авіасполучення між Україною та Росією.

Він також нагадав, що низка російських авіакомпаній знаходяться під санкціями, але заборона на авіасполучення не поширюється на нерегулярні рейси між Україною та РФ, якщо при цьому використовуються літаки, які не зареєстровані в РФ.

«Пропонується встановити заборону на здійснення нерегулярних перельотів між Україною та країною-агресором, за винятком рейсів, необхідних для забезпечення місій міжнародних організацій, таких як ООН, ОБСЄ і Червоний хрестс, – додав Аваков.

Нагадаємо: 22 березня 2019 року в Москві відбулася зустріч прем'єра РФ Дмитра Медведєва з Бойком і Медведчуком за участю голови правління російської компанії «Газпром« Олексія Міллера. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті