Захворіло у світі
18,875,773
Померло у світі
708,941
Вилікувалось у світі
11,397,753
Захворіло в Україні
76,808
Померло в Україні
1,819
Вилікувалось в Україні
42,524
«Стадіон так стадіон»: Порошенко прийняв виклик Зеленського

«Стадіон так стадіон»: Порошенко прийняв виклик Зеленського

Чинний президент погодився провести дебати зі своїм опонентом на НСК «Олімпійський» у Києві

Цей матеріал також доступний російською
«Стадіон так стадіон»: Порошенко прийняв виклик Зеленського
Петро Порошенко
фото www.president.gov.ua

Чинний президент України Петро Порошенко прийняв виклик кандидата в президенти Володимира Зеленського та погодився провести дебати з ним на стадіоні «Олімпійський» у Києві. Про це він заявив у відеоролику, опублікованому в соцмережах.

«Володимир Олександрович, я радий, що ви, хоч якось невпевнено, але прийняли запрошення провести дебати.  Ми з вами дуже різні. Головна відмінність – наші геополітичні компаси показують у діаметрально протилежні сторони світу: моя країна – це сильна європейська Україна, яка ніколи, ні за яких обставин, ні перед ким не стане на коліна», – заявив Порошенко.

Президент наголосив, що дебати – це не шоу, а виборча кампанія – це подія, що визначатиме майбутнє країни на десятиліття вперед.

«Дебати – це серйозна дискусія про стратегію розвитку країни, про цінності, про історичний вектор, про пріоритети. Країна не просто вибирає – вона довіряє свою долю», – додав він.

Крім того, Порошенко нагадав, що правила дебатів прописані в законі про вибори.

«Вони можуть відбуватися на базі Суспільного телебачення з трансляцією по всіх телеканалах для десятків мільйонів людей, такі вже усталені правила. Але стадіон, так стадіон», – підсумував він.

Нагадаємо: раніше Володимир Зеленський звернувся до свого опонента в другому турі президентських виборів – кандидата в президенти, чинного президента України Петра Порошенка з викликом на дебати й висунув свої умови для їх проведення. Зокрема, він запропонував провести їх на НСК «Олімпійський» у Києві і дав йому 24 години на рішення.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті