Захворіло у світі
134,719,328
Померло у світі
2,915,972
Вилікувалось у світі
76,537,874
Захворіло в Україні
1,841,137
Померло в Україні
36,779
Вилікувалось в Україні
1,405,826
Нова ініціатива Макрона: у Франції школярів годуватимуть безкоштовними сніданками

Нова ініціатива Макрона: у Франції школярів годуватимуть безкоштовними сніданками

Ця ініціатива впроваджується в межах боротьби з бідністю

Нова ініціатива Макрона: у Франції школярів годуватимуть безкоштовними сніданками
фото Shutterstock

Французький уряд звернув увагу на соціальну нерівність у школах країни. Одна дитина з 10 приходить у школу голодною, а значить, у неї менше шансів добитися успіхів у навчанні, ніж у його однокласників, стверджує  держсекретар при міністрі охорони здоров'я Крістель Дюбо, спираючись на дані соцопитувань.

Із середини квітня школярі Монпельє, Тулузи й Ам'єна зможуть безкоштовно снідати в їдальнях, а вже з вересня програма діятиме на території всієї Франції, пише Euronews.

В основному проблема голоду стосується найбідніших верств населення. За словами Дюбо, введення безкоштовних сніданків допоможе в боротьбі з першопричиною бідності.

Обід за 1 євро – ще одна програма, запропонована французькою владою, яка буде запущена в цьому місяці. Скористатися пільгою зможуть школярі з 10 000 комун.

Ці дві програми стали частиною національної стратегії по боротьбі з бідністю, яку минулого вересня представив президент Франції Еммануель Макрон. На реалізацію проекту було виділено 8,5 млрд євро.

Нагадаємо: Франція вводить цифровий податок GAFA – для Google, Apple, Facebook і Amazon, щоб змусити техногігантів платити більше податків.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті