Nestle починає випускати вегетаріанські гамбургери з «рослинним м’ясом»

Nestle починає випускати вегетаріанські гамбургери з «рослинним м’ясом»

Вироби на рослинній основі ні смаком, ні виглядом не відрізнятимуться від звичних мʼясних бургерів

Nestle починає випускати вегетаріанські гамбургери з «рослинним м’ясом»
Фото Garden Gourmet

Швейцарський виробник харчових продуктів Nestle буде випускати вегетаріанські бургери. Новий продукт під маркою Garden Gourmet буде доступний в Європі вже цього місяця і матиме назву Incredible Burger – «неймовірний бургер», передає Retail Detail.

На ринок США вегетаріанський бургер від Nestlе вийде як Awesome Burger («дивовижний бургер»).

Вегетаріанський бургер, стверджує виробник,  на вигляд і смак не відрізняється від справжнього гамбургера з яловичини.

Наприклад, «Неймовірний бургер» Garden Gourmet на 100% складається з рослин, з натуральними протеїнами з сої і пшениці. Суміш із червоного буряка, моркви і солодкого перцю за зовнішнім виглядом схожа на яловичий бургер до, під час і після випічки. За словами Nestlе, суміш навіть шипить, як звичайний гамбургер, поки ви їх смажите.

«Багато споживачів визнають, що менша кількість м'яса в їх раціоні корисна для них і для планети, але замінники м'яса на рослинній основі часто не відповідають їх очікуванням», – пояснює ініціативу компанії Уейн Інгленд, глава харчового бізнесу в Nestlе.

Між тим сільськогосподарський комітет Європарламенту вважає, що «гамбургери» повинні мати іншу назву, щоб не вводити в оману споживача. За це рішення проголосувала більшість комітету (25 проти 6).

Незважаючи на зростаючу популярність рослинних замінників, європейські фермери-тваринники не хочуть, щоб вегетаріанські замінники мʼяса називалися «бургер» або «стейк». Соєве молоко та інші трав'яні напої також не повинні називатися «молоком». Голосування було проведено в рамках розробки нової європейської сільськогосподарської політики, яка буде завершена до 2021 року.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію