Volkswagen почав тестувати безпілотні автомобілі на «цифровій трасі» в Гамбурзі

Volkswagen почав тестувати безпілотні автомобілі на «цифровій трасі» в Гамбурзі

Через два роки місто прийматиме Всесвітній конгрес з інтелектуальних транспортних систем

Volkswagen почав тестувати безпілотні автомобілі на «цифровій трасі» в Гамбурзі
www.volkswagen-media-services.ru

Технологічний підрозділ Volkswagen проводить на дорогах німецького Гамбурга випробування автомобілів, оснащених системами автоматизованого управління четвертого рівня, повідомляє 8 квітня прес-служба німецького автовиробника.

Для тестування були підготовлені п'ять електрокарів e-Golf, які оснастили лазерними сканерами, відеокамерами, ультразвуковими датчиками і радарами для стеження за транспортними потоками на вулицях міста.

З міркувань безпеки в салоні кожного автомобіля буде знаходитися водій, який в разі виникнення критичної ситуації візьме керування на себе.

Відзначається, що результати поїздок будуть аналізуватися в рамках роботи над численними дослідними проектами Volkswagen в області розробки систем автоматизованого управління.

«Основна увага в ході випробувань приділяється технічним можливостям, а також умовам міської інфраструктури, – зазначив глава дослідницького підрозділу концерну Аксель Хайнріх. – Для того, щоб в майбутньому зробити керування автомобілем більш безпечним, транспортні засоби повинні стати автономними і більш інтелектуальними. Але і міста, зі свого боку, повинні забезпечити наявність цифрової екосистеми, яка дозволить автомобілям обмінюватися інформацією зі світлофорами, модулями управління транспортними потоками і між собою».

Зараз у Гамбурзі йде будівництво тестової 9-кілометрової ділянки, яку буде оснащено всією необхідною інфраструктурою для використання автопілотів і обміну даними. Завершення об'єкта заплановано на 2020 рік.

«Через 2,5 роки Гамбург буде приймати Всесвітній конгрес з інтелектуальних транспортних систем, де автопілотам буде відведено ключове місце. Я радий, що Volkswagen став першим користувачем нашої випробувальної цифрової траси», – сказав член сенату Гамбурга Міхаель Вестхагеманн, відповідальний за транспорт та інновації.

Нагадаємо, KPMG оприлюднила рейтинг готовності країн та інфраструктури до появи на вулицях безпілотних авто – лідером стали Нідерланди.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті