Глава Казахстану оголосив дострокові вибори президента
Заплановані вибори мали відбутися у квітні наступного року

Виконувач обов'язків президента Казахстану Касим-Жомарт Токаєв у ефірі національних каналів оголосив про позачергові президентські вибори 9 червня 2019 року. До цього передбачалося, що вибори пройдуть у встановлений термін – у квітні 2020 року, повідомляє inform.kz.
«Як чинний глава держави я гарантую, що вибори будуть проведені чесно, відкрито, справедливо. Це моя принципова позиція», – заявив Токаєв.
Токаєв повідомив, що обговорював проведення дострокових виборів з екс-президентом, лідером нації Нурсултаном Назарбаєвим.
Старша донька Назарбаєва Даріга балотуватися в президенти не буде, заявив інформаційним агентствам її помічник. Даріга Назарбаєва стала спікером сенату країни наступного дня після того, як її батько пішов із поста президента.
Назарбаєв оголосив про відставку 19 березня. Він довічно збереже повноваження голови Радбезу країни, а також залишиться лідером правлячої партії «Нур Отан».
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].