Saudi Aramco залучила $12 млрд у ході дебютного розміщення євробондів

Saudi Aramco залучила $12 млрд у ході дебютного розміщення євробондів

Попит на облігації перевищив $100 млрд

Saudi Aramco залучила $12 млрд у ході дебютного розміщення євробондів
фото www.saudiaramco.com

Державна нафтова компанія Саудівської Аравії Saudi Aramco виручила $12 млрд за рахунок першого розміщення боргових зобов'язань з терміном погашення від 3 до 30 років. Про це повідомляє WorldOil.

Зазначається, що компанії вдалось залучити на $2 млрд більше, ніж очікувалось. Початково Saudi Aramco розраховувала залучити $10 млрд.  Попит на папери виявися найбільшим у історії ринків, що розвиваються.

Інвесторам були запропоновані папери з терміном погашення 3 роки – на $1 млрд, на 5 років – на $2 млрд, а також 10-и, 20-и і 30-річні бонди обсягом $3 млрд кожен.

Видання наголошує, що особливий інтерес у інвесторів викликали 20- та 30-річні облігації, оскільки вони вважають їх дохідність більш привабливою.

Сукупний попит при цьому перевищив пропозицію майже вдесятеро і склав $100 млрд.

Нагадаємо: напередодні ЗМІ повідомляли, що попит на облігації державної нафтової компанії Саудівської Аравії Saudi Aramco сягнув понад $85 млрд, що є рекордним показником довіри ринку до нафтового гіганта.

Як повідомлялось, нещодавно Saudi Aramco вперше розкрила свої фінансові показники, згідно з якими компанія стала найприбутковішою компанією у світі у 2018 році, легко випередивши американських гігантів, зокрема Apple та Exxon Mobil. Moody's Investors Service повідомила, що чистий прибуток Saudi Aramco склав $111,1 млрд за рік, що перевищує показники Apple, Google та ExxonMobil, разом узятих.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті