В Україні 5 стартапів, що розробляють екопроекти, отримали 100 тисяч євро від ЄБРР

В Україні 5 стартапів, що розробляють екопроекти, отримали 100 тисяч євро від ЄБРР

Оголошено переможців V хвилі програми «Кліматичні Інноваційні Ваучери»

В Україні 5 стартапів, що розробляють екопроекти, отримали 100 тисяч євро від ЄБРР
@greencubator

Громадська екоорганізація Greencubator, ЄБРР та ЄС оголосили імена українських компаній-переможців V хвилі програми «Кліматичні Інноваційні Ваучери». Стартапи отримали гранти загальною сумою 100 000 євро на втілення екологічних проектів, повідомляє climate.biz.

Зокрема, переможцями стали:

Delfast - сертифікація електровелосипедів, патентування, технічні та функціональні вдосконалення.

Integro-SD - автоматизація виробництва органічних добрив з курячого посліду за власною технологією; сертифікація.

«Інтегральні комплексні системи» – бездротова система двосторонньої передачі даних і керування енергоспоживанням з підвищеною дальністю дії та мінімальними енерговитратами.

ІОТ ТРЕЙД - розробка програмного забезпечення для «розумного» хаба, який керує мережею сенсорів і терморегуляторів у житловій та комерційній нерухомості.

«Оболонь Оіл» - підготовка до серійного виробництва мобільних установок для переробки полімерних відходів у альтернативні види пального.

Нарешті 📣! Оголошуємо переможців V хвилі програми «Кліматичні Інноваційні Ваучери». Цими щасливчиками стали наступні...

Опубліковано greencubator Середа, 10 квітня 2019 р.

Загалом вже 30 компаній в Україні протягом першого етапу реалізації програми «Кліматичні Інноваційні Ваучери» отримали грантове фінансування загальною суму 1 млн євро.

«Кліматичні Інноваційні Ваучери» започатковані в рамках програми Європейського банку реконструкції та розвитку «Центр передачі технологій і фінансів у сфері зміни клімату» (FINTECC) за фінансування Євросоюзу. В Україні її впроваджує ГО Greencubator. Україна стала першою серед країн діяльності ЄБРР, в якій запрацювала програма «Кліматичні Інноваційні Ваучери». Повний список компаній-переможців шукайте на сайті.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло