Захворіло у світі
5,813,997
Померло у світі
360,397
Вилікувалось у світі
2,418,865
Захворіло в Україні
22,811
Померло в Україні
679
Вилікувалось в Україні
8,934
Apple подвоїла число постачальників, які погодилися повністю перейти на «зелену» енергію

Apple подвоїла число постачальників, які погодилися повністю перейти на «зелену» енергію

До списку нових постачальників увійшло 44 компанії

Apple подвоїла число постачальників, які погодилися повністю перейти на «зелену» енергію
фото pixabay.com

Технологічний гігант Apple повністю перейшов на використання відновлювальних джерел енергії для всіх своїх будівель. Зараз компанія переконує своїх партнерів-постачальників зробити те ж саме.

Сьогодні, 11 квітня, Apple заявила, що майже подвоїла число постачальників, які взяли на себе зобов’язання повністю перевести виробництво на замовлення технологічного гіганта на «зелену» енергію, довівши їхню кількість до 44. Завдяки цьому партнерству Apple перевищила свою початкову ціль у 4 ГВт відновлювальної енергії в її ланцюжку поставок до 2020 року, при цьому протягом цього періоду прогнозується збільшення потужності ще на 1 ГВт.

«Кожного разу, коли один із наших постачальників приєднується до наших зусиль з вирішення проблеми змін клімату, ми наближаємось до кращого майбутнього для наступного покоління, – сказала Ліза Джексон, віце-президент Apple з питань навколишнього середовища, політики та соціальних ініціатив. – Ми зробили пріоритетом, щоб наші постачальники відповідали тим самим екологічним стандартам, яких дотримуємось ми, і сподіваємося, що наша співпраця покаже іншим, що це можливо».

Щоб позбавитися шкідливих викидів від процесів виробництва, Apple та її постачальники інвестували в поєднання технологічно чистої енергії, зокрема сонячної та вітрової. Компанія прозвітувала, що знижує обсяги викидів вуглекислого газу третій рік поспіль переважно завдяки своїй програм «Чиста енергія». Виробництво складає 74% вуглецевого сліду Apple, тому ця програма допомагає постачальникам підвищити енергоефективність та перейти на відновлювальні джерела.

До списку нових постачальників, які погодилися перейти на чисту енергії увійшли Foxconn, Wistron і Pegatron. Ці компанії займаються збіркою iPhone та інших пристроїв Apple. Також до них приєдналися Corning, яка виробляє захисне скло, і TSMC, що займається випуском однокристальних систем.

Повний список нових постачальників, як підтримують ініціативу Apple, виглядає наступним чином: Advanced International Multitech, Arkema, AT&S, Bemis Associates, Biel Crystal (HK) Manufactory Ltd., BOE, Catcher Technology, Compal Electronics, Corning Incorporated, COSMO, DSM Engineering Plastics, ECCO Leather, Fastway Creation, Finisar, Goertek, Golden Arrow, H.B. Fuller, Hon Hai Precision Industry, Ibiden, Jabil, LEALEA Enterprise, Lens Technology, Lishen, Luxshare-ICT, Mega Precision, Nidec, Pegatron, Primax Group, Qorvo, Quadrant, Quanta Computer, RRD, RyPax, SanHuan, SDK, Solvay, STMicroelectronics, Sunway Communication, Sunwoda Electronics, Taiyo Ink Mfg. Co., tesa SE, TSMC, Wistron та Yuto.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті