Захворіло у світі
33,081,725
Померло у світі
997,777
Вилікувалось у світі
22,926,896
Захворіло в Україні
201,305
Померло в Україні
3,996
Вилікувалось в Україні
88,453
Microsoft повідомила про злам електронної пошти Outlook

Microsoft повідомила про злам електронної пошти Outlook

Хакери отримали доступ до деяких облікових записів в період з 1 січня по 28 березня 2019 року

Microsoft повідомила про злам електронної пошти Outlook
Фото: pixabay

Компанія Microsoft повідомила користувачам електронної пошти Outlook про те, що хакери отримали доступ до деяких облікових записів в період з 1 січня по 28 березня 2019 року, передає Українська правда.

Про це пише The Verge з посиланням на повідомлення компанії.

Згідно з повідомленням, Microsoft виявив, що облікові дані користувачів були отримані в результаті зламу служби техпідтримки.

«Хакери могли переглядати адреси електронної пошти, імена папок і рядки «тема» в електронних листах, але не зміст електронних листів або вкладення», – йдеться у повідомленні.

У компанії заявили, що хакери не змогли вкрасти паролі для входу в систему або іншу особисту інформацію, але з метою безпеки Microsoft рекомендує оновити паролі.

Лишається нез'ясованим, скільки користувачів зачепила атака і хто брав участь у зламі.

«Наші дані вказують на те, що інформацію, яка відноситься до облікового запису, можна було переглянути, але ми не знаємо, чому ця інформація була переглянута або як вона могла бути використана», – йдеться у повідомленні Microsoft.

Нагадаємо: цього року у США вдалося викрити ще один спосіб шахрайства через інтернет. Зловмисник з Північної Кароліни заробив понад $3 млн за чотири роки, представляючись співробітником техпідтримки Microsoft.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті