ФГВФО завершив виплати гарантованого відшкодування вкладникам банку «Даніель»

ФГВФО завершив виплати гарантованого відшкодування вкладникам банку «Даніель»

Уповноважена особа фонду подала документи про реєстрацію припинення банку як юрособи

ФГВФО завершив виплати гарантованого відшкодування вкладникам банку «Даніель»
Фото: УНІАН

Уповноважена особа Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО) на ліквідацію ПАТ «Комерційний банк «Даніель» подала документи до державного реєстратора юросіб, фізосіб-підприємців та громадських формувань для державної реєстрації припинення банку як юрособи в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (ЄДР).

Про це йдеться в повідомленні на сайти фонду.

Відповідно до частини 7 статті 26 Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб» ФГВФО завершує виплату гарантованих сум відшкодування коштів за вкладами у день подання документів для внесення до ЄДР запису про ліквідацію банку як юрособи.

У зв’язку з цим фонд повідомляє про завершення виплати гарантованих сум відшкодування коштів вкладникам фінустанови.

Нагадаємо: наприкінці березня цього року ФГВФО оприлюднив на своєму сайті списки всіх позичальників, керівників та колишніх акціонерів неплатоспроможних банків, які ще мають повернути свої борги, згідно з рішенням судів.

Список містить дані щодо всіх вищезгаданих боржників, незалежно від розміру заборгованості. Список містить інформацію, оголошену при проголошенні судом судових рішень прилюдно. До нього включено осіб, які на дату його складання не погасили в повному обсязі суму боргу, визначену до стягнення з них судовими рішеннями.

Також стало відомо, що НБУ та ФГВФО вдосконалять механізми врегулювання неплатоспроможності банків.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті