Мадуро набирає мільйон добровольців у міліцію, яка буде його охороняти

Мадуро набирає мільйон добровольців у міліцію, яка буде його охороняти

А поки президенту нічого не загрожуватиме, вони будуть займатися сільським господарством

Мадуро набирає мільйон добровольців у міліцію, яка буде його охороняти
фото Shutterstock

Президент Венесуели Ніколас Мадуро заявив про необхідність до кінця цього року збільшити чисельність національної міліції, що входить до складу Збройних сил країни, передає ВВС. Мадуро ставить за мету набрати не менше 1 мільйона чоловік.

Цей заклик до збільшення чисельності міліції пролунав на тлі спроб лідера опозиції Хуана Гуайдо переконати венесуельських військових відмовитися від підтримки Мадуро.

Національна міліція залишається лояльною президенту, зазначає видання. Заклик Мадуро збільшити кількість «громадянської поліції» – спроба убезпечити себе як в політичному, так і в фізичному плані.

Крім цього, він закликав два мільйони членів міліцейських формувань взяти активну участь в сільськогосподарських роботах, оскільки через економічну кризу Венесуела страждає від нестачі продовольства.

У свою чергу, Хуан Гуайдо закликав співвітчизників вийти на вулиці, щоб «покласти край правлінню узурпатора». На антиурядовому мітингу в столиці Венесуели він говорив про необхідність подвоїти зусилля, щоб усунути Мадуро від влади.

Гуайдо поклав на Мадуро відповідальність за гіперінфляцію, енергетичну кризу і дефіцит продовольства і медикаментів, з якими країна зіткнулася останнім часом.

Національна боліваріанська міліція Венесуели була створена 10 років тому тодішнім президентом країни Уго Чавесом як армійський резерв, в якому цивільні особи, вірні президенту, на добровільних засадах проходять військову підготовку.

Хуан Гуайдо, якого підтримують Сполучені Штати Америки, оголосив себе президентом Венесуели 23 січня, звинувативши чинного лідера країни Мадуро в підтасовуванні результатів президентських виборів 2018 року.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті