Держфінмоніторинг виявив підозрілих фіноперацій на 10 млрд грн за l квартал

Держфінмоніторинг виявив підозрілих фіноперацій на 10 млрд грн за l квартал

Відомством підготовлено 194 матеріалів, з них – 109 узагальнених матеріалів та 85 додаткових узагальнених матеріалів.

Держфінмоніторинг виявив підозрілих фіноперацій на 10 млрд грн за l квартал
Фото: Shutterstock

У l кварталі цього року Державна служба фінансового моніторингу виявила операції, які можуть бути пов'язані з легалізацією коштів та вчиненням інших злочинів на загальну суму 10 млрд грн. Про це повідомляє прес-служба відомства.

Держфінмоніторингом підготовлено 194 матеріалів, з них – 109 узагальнених матеріалів та 85 додаткових узагальнених матеріалів.

У межах розслідування фактів відмивання коштів, отриманих від корупційних діянь, розкрадання та привласнення державних коштів і майна, у І кварталі направлено в правоохоронні органи 43 такі матеріали. У них сума фіноперацій, що можуть бути пов'язані з легалізацією коштів та вчиненням іншого злочину, визначеного Кримінальним кодексом України, становить 1,9 млрд грн.

Разом з цим до правоохоронних органів направлено 5 матеріалів щодо фінансових операцій осіб, які можуть бути пов'язані з фінансуванням тероризму, сепаратизму і/або проведених за участю осіб, які публічно закликають до насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або зміни меж території або державного кордону України.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті