Держфінмоніторинг виявив підозрілих фіноперацій на 10 млрд грн за l квартал

Держфінмоніторинг виявив підозрілих фіноперацій на 10 млрд грн за l квартал

Відомством підготовлено 194 матеріалів, з них – 109 узагальнених матеріалів та 85 додаткових узагальнених матеріалів.

Держфінмоніторинг виявив підозрілих фіноперацій на 10 млрд грн за l квартал
Фото: Shutterstock

У l кварталі цього року Державна служба фінансового моніторингу виявила операції, які можуть бути пов'язані з легалізацією коштів та вчиненням інших злочинів на загальну суму 10 млрд грн. Про це повідомляє прес-служба відомства.

Держфінмоніторингом підготовлено 194 матеріалів, з них – 109 узагальнених матеріалів та 85 додаткових узагальнених матеріалів.

У межах розслідування фактів відмивання коштів, отриманих від корупційних діянь, розкрадання та привласнення державних коштів і майна, у І кварталі направлено в правоохоронні органи 43 такі матеріали. У них сума фіноперацій, що можуть бути пов'язані з легалізацією коштів та вчиненням іншого злочину, визначеного Кримінальним кодексом України, становить 1,9 млрд грн.

Разом з цим до правоохоронних органів направлено 5 матеріалів щодо фінансових операцій осіб, які можуть бути пов'язані з фінансуванням тероризму, сепаратизму і/або проведених за участю осіб, які публічно закликають до насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або зміни меж території або державного кордону України.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло