У США всю партію Samsung із гнучким екраном розкупили ще на етапі передзамовлень

У США всю партію Samsung із гнучким екраном розкупили ще на етапі передзамовлень

Незважаючи на ціну в майже $2000, смартфон користується шаленим попитом у покупців

У США всю партію Samsung із гнучким екраном розкупили ще на етапі передзамовлень
Galaxy Fold

У США партія перших смартфонів Samsung Galaxy Fold із гнучкими екранами була розпродана практично відразу після початку прийому попередніх замовлень, повідомляє Pulse, на який посилається DailyComm.

Минулої п'ятниці, 12 квітня, у США був відкритий прийом передзамовлень на Galaxy Fold. Незважаючи на високу ціну в майже $2000, у перший же день смартфони розкупили

На думку видання, це свідчить, що Samsung отримала можливість наростити прибутки, оскільки продажі компанії в останні роки сповільнюються.

Samsung представив смартфон із гнучким дисплеєм і підтримкою 5G-мереж Galaxy Fold наприкінці лютого 2019 року. У США старт продажів новинки запланований на 26 квітня. Ціна смартфона – $1980, що на $1000 перевищує вартість попередніх моделей.

Через інтерес покупців до Galaxy Fold оглядачі вважають, що у Samsung Electronics є всі шанси відновити річний обсяг продажів смартфонів до 300 млн штук. У 2018-му південнокорейський виробник вперше за 5 років не дотягнув до важливого рубежу в 300 млн пристроїв, реалізувавши лише 291,3 млн смартфонів.

За даними Bloomberg, Samsung працює над ще двома гнучкими моделями з метою отримати лідерство в новому сегменті. Паралельно Samsung вдосконалює дисплеї Galaxy Fold – робить їх більш міцними й довговічними.

Тим часом Apple запатентувала власний гнучкий смартфон – із підігрівом.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло