Захворіло у світі
1,504,971
Померло у світі
87,984
Вилікувалось у світі
318,068
Захворіло в Україні
1668
Померло в Україні
52
Вилікувалось в Україні
35
Ринок рідкоземельних металів зросте до $14 млрд до 2025 року

Ринок рідкоземельних металів зросте до $14 млрд до 2025 року

Ці метали мають вирішальне значення для різних сучасних технологій, зокрема, магнітів

Ринок рідкоземельних металів зросте до $14 млрд до 2025 року
фото pixabay.com

Світовий ринок рідкоземельних металів досягне $14,43 млрд доларів США до 2025 року, йдеться в новому звіті Zion Market Research.

Згідно зі звітом, світовий ринок рідкоземельних металів у 2018 році був оцінений приблизно в $8,1 млрд у 2018 році, і очікується, що до 2025 року він складе близько $14,43 млрд. У середньому ринок зростатиме на 8,6% в період між 2019 і 2025 роками.

Рідкоземельні метали – це група хімічних елементів, які є в земній корі з атомним номером від 57 до 71. Рідкоземельні метали мають вирішальне значення для різних сучасних технологій, в тому числі альтернативної енергетики, побутової електроніки, комп'ютерів, електромобілів тощо.

Глобальний ринок рідкоземельних металів в майбутньому піде вгору в зв'язку зі зростаючим попитом на ці метали в магнітній промисловості та у сфері споживчих товарів.

Наприклад, неодим широко використовується в смартфонах, лазерах, телевізорах, жорстких дисках і акумуляторних батареях. Очікується, що в майбутньому магніти, в яких широко використовується неодим, будуть домінувати на світовому ринку, що буде стимулювати зростання цього сегмента в найближчі роки.

Сектор альтернативної енергетики є найбільшим споживачем рідкоземельних металів. Магніти з неодиму широко використовуються у вітряних турбінах.

На думку оглядачів, у майбутньому сегмент такого металу, як церій, буде домінувати на світовому ринку завдяки зростаючому застосуванню церію в багатьох сферах – при виготовленні кераміки, каталізаторів, магнітів, у металургії та ін.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію