Ступінь ракети Falcon Heavy, який успішно повернувся з космосу, випав з корабля і потонув

Ступінь ракети Falcon Heavy, який успішно повернувся з космосу, випав з корабля і потонув

Це все через погану погоду і високі хвилі

Ступінь ракети Falcon Heavy, який успішно повернувся з космосу, випав з корабля і потонув
theverge.com

Перший ступінь ракети-носія Falcon Heavy компанії SpaceX, який здійснив 12 квітня посадку на плавучу платформу в Атлантиці після виведення супутника в космос, випадково упав в океан під час транспортування і потонув. Причиною стали погані погодні умови, передає The Verge.

 «Хвилі досягали майже 3 метрів, ступінь ракети почав нахилятися, і зрештою вона не змогла зберегти вертикальне положення», – повідомили виданню в компанії.

«Хоча ми сподівалися повернути ступінь цілим і неушкодженим, безпека нашої команди завжди в пріоритеті. Ми сподіваємося, у майбутніх місіях такого не трапиться»,- сказали в SpaceX.

Це був перший випадок, коли всі три частини ракети SpaceX приземлилися успішно. Під час першого випробувального польоту Falcon Heavy зовнішні прискорювачі приземлилися дуже добре, але центральний ступінь повністю розминувся з кораблем і упав в океан.

Нагадаємо, SpaceX 12 квітня з мису Канаверал здійснила перший в історії комерційний запуск ракети Falcon Heavy. Ракета вивела в космос телекомунікаційний супутник Arabsat-6A для Саудівської Аравії, вагою майже 6 тонн, а всі її три прискорювачі успішно повернулися на Землю.

Falcon Heavy сконструйована таким чином, що всі ці прискорювачі можуть надалі повторно використовуватися. Зараз це найпотужніший апарат у світі, при цьому він завдяки повторному використанню на 2/3 дешевший за своїх конкурентів.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло