Росія ігнорує рішення суду про виплату «Укрнафті» $44,4 млн за автозаправки в Криму

Росія ігнорує рішення суду про виплату «Укрнафті» $44,4 млн за автозаправки в Криму

У Мін'юсті РФ заявили, що російська сторона не брала участі в розгляді позову

Росія ігнорує рішення суду про виплату «Укрнафті» $44,4 млн за автозаправки в Криму
Фото: УНІАН

Росія не визнає законність рішення міжнародного арбітражу, який зобов'язує її виплатити українській компанії «Укрнафта» компенсацію за втрачене майно в Криму на суму $ 44,4 млн. Про це пише ТАСС із посиланням на прес-службу Мін'юсту РФ.

«Російська Федерація не брала участь у розгляді зазначеного позову. Вона не визнає законність винесеного рішення в першу чергу у зв'язку з відсутністю в арбітражу юрисдикції на розгляд цього позову», – сказано в повідомленні відомства.

У Мін'юсті також додали, що «РФ планує оскаржувати таке рішення й використовувати для цього всі доступні механізми правового захисту, передбачені міжнародним правом і законодавством Швейцарії».

Також російська сторона зазначила, що не отримала через офіційні дипломатичні канали рішення за позовом компанії «Укрнафта», винесене 12 квітня міжнародним арбітражем при Постійній палаті Третейського суду в Гаазі.

Нагадаємо: раніше компанія «Укрнафта» повідомила, що 12 квітня «арбітражний суд виніс рішення стягнути з РФ на користь «Укрнафти» $44,4 млн компенcаціі за експропріацію майна «Укрнафти» в анексованій РФ Автонoмній Республіці Крим». У компанії уточнили, що йдеться про права на низку адміністративних приміщень та 16 автозаправних станцій на території півострова.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті