«АХА Страхування» посіла друге місце за швидкістю виплат ОСЦПВ
Реклама

«АХА Страхування» посіла друге місце за швидкістю виплат ОСЦПВ

Строк врегулювання склав 54 дні, тоді як середній по ринку строк врегулювання страхових вимог за шкоду, заподіяну майну, становить 82 дні

Цей матеріал також доступний російською
«АХА Страхування» посіла друге місце за швидкістю виплат ОСЦПВ

МТСБУ оприлюднило показники діяльності страхових компаній – членів бюро за результатами IV кварталу 2018 року, що дозволяє страхувальнику швидко та зручно отримати інформацію при обранні страхової компанії.

За даними МТСБУ, «AXA Страхування» посіла друге місце за швидкістю виплат ОСЦПВ, строк врегулювання становить 54 дні.

Компанія максимально фокусується на якості обслуговування, щоб зекономити клієнтам час. Середній по ринку строк врегулювання страхових вимог за шкоду, заподіяну майну, в IV кварталі 2018 року склав 82 дні.

OCЦПВ, або обов’язкова Автоцивілка, – це обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності водія за шкоду, яку він може завдати при настанні ДТП іншим водіям та іншим транспортним засобам. Уже понад рік, а точніше з 7 лютого 2018 року, в Україні можна придбати автоцивілку онлайн.

«AXA Cтрахування» пропонує цю опцію, яка набуває популярності. За даними компанії, через рік після прийняття закону, майже 10% полісів Автоцивілки оформляються в електронному вигляді.

Оформивши електронний поліс, клієнт гарантовано отримає дійсний поліс від страхової компанії, яка є членом МТСБУ. На сайті МТСБУ є можливість відразу перевірити чинність оформленого поліса та отримати дані про страховика, який його видав.

Крім цього, електронний поліс не можна зіпсувати або загубити, що часто трапляється з полісами, які оформляються на папері. Якщо паперовий поліс загублено, доведеться звертатися до страхової компанії за відновленням поліса. У власника електронної Автоцивілки такої потреби не буде.

Про компанію «АХА Страхування»

СК «АХА Страхування» представлена на українському страховому ринку з 2007 року. У компанії працює понад 780 співробітників і 1220 агентів по всій Україні. Сьогодні в Україні компанії довіряють понад 500 000 клієнтів.

У рейтингу страхових компаній Mind компанія «АХА Страхування» має чотири з половиною «зірки», що відповідає високому рівню привабливості для клієнтів.

За результатами 2017 та 2018 років «АХА Страхування» – лідер страхування КАСКО серед страхувальників на українському ринку (за даними журналу Insurance TOP).

23 жовтня 2018 року Група АХА оголосила про те, що Fairfax Financial Holding Limited (Канада) придбає 100% «АХА Страхування» та «АХА Страхування життя» в Україні.

14 лютого 2019 року АХА успішно завершила оформлення операцій з Fairfax Financial Holdings Limited.

Офіційний сайт компанії «АХА Страхування»axa-ukraine.com
Офіційна сторінка компанії у Facebook: facebook.com/axaukraine

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті