Захворіло у світі
18,288,573
Померло у світі
693,805
Вилікувалось у світі
10,913,524
Захворіло в Україні
74,219
Померло в Україні
1,764
Вилікувалось в Україні
40,613
Intel відмовилася від бізнесу з виробництва 5G-модемів

Intel відмовилася від бізнесу з виробництва 5G-модемів

Основним постачальником 5G-чіпів тепер стане Qualcomm

Intel відмовилася від бізнесу з виробництва 5G-модемів
spectrum.ieee.org

Американська Intel відмовилася від розробки 5G-модемів для смартфонів, повідомили в компанії. Intel продовжить інвестувати в розробку інфраструктури для мереж 5G. Компанія пообіцяла виконати замовлення на 4G-модеми, але не планує випускати 5G-модеми для смартфонів, йдеться в повідомленні.

Intel розробляла власний 5G-модем для того, щоб постачати його Apple. Однак компанія зіткнулася з деякими виробничими труднощами, що не дозволяють організувати серійне виробництво чіпів раніше 2020 року.

Компанія вирішила відмовитися від виробництва 5G-модемів, зокрема тих, чий вихід на ринок був запланований наступного року.

«Ми переконані, що 5G-мережі відкривають великі можливості, але для модемного бізнесу для смартфонів не існує простого способу вийти на прибутковість і показати позитивні результати», – зазначив Боб Суон, генеральний директор Intel.

Рішення Intel про відмову від виробництва модемів 5G дозволяє Qualcomm стати єдиним постачальником чіпів для майбутніх iPhone. Що стосується Intel, то компанія має намір надати більше інформації про власну стратегію в сфері 5G у квартальному звіті, який буде опубліковано 25 квітня.

Нагадаємо: напередодні Qualcomm та Apple вирішили припинити всі судові суперечки між компаніями, які тривали з 2017 року. Згідно з новою угодою, Qualcomm буде 6 років постачати чіпи для пристроїв Apple. Це дозволить Apple використовувати технології Qualcomm для розробки смартфонів із технологією 5G.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті