Захворіло у світі
12,745,734
Померло у світі
565,782
Вилікувалось у світі
7,026,011
Захворіло в Україні
53,521
Померло в Україні
1,383
Вилікувалось в Україні
26,118
Кабмін виділив 200 млн грн на проектування аеропорту «Придніпров’я»

Кабмін виділив 200 млн грн на проектування аеропорту «Придніпров’я»

Уряд також перейменував порт «Южний» у «Південний» та почав будівництво КП на межі з окупованою територією у Херсонській області

Кабмін виділив 200 млн грн на проектування аеропорту «Придніпров’я»
Фото: Shutterstock

Кабінет міністрів на засіданні в середу вирішив перерозподілити фінансування за програмою «Проектування і будівництво аеропорту «Придніпров'я», виділивши 200 млн грн на розробку проектної документації Державному агентству інфраструктурних проектів, повідомляє Інтерфакс-Україна.

«Державне агентство інфраструктурних проектів приступає до проектування і будівництва аеропорту в Дніпропетровській області», – прокоментував вказане рішення Кабміну міністр інфраструктури Володимир Омелян на своїй сторінці в Facebook.

На сьогоднішньому Кабміні, окрім підбиття підсумків трьох років роботи Уряду Гройсмана, схвалено ряд важливих документів...

Опубликовано Volodymyr Omelyan Среда, 17 апреля 2019 г.

Також він повідомив, що ДП «Укрінтеравтосервіс» приступає до проектування та будівництва тимчасових контрольних пунктів в’їзду на тимчасово окуповану територію України/ виїзду з неї «Каланчак» і «Чонгар» у Херсонській області.

Крім того, віднині найбільший український морський порт перейменовано на «Південний».

Опубликовано Volodymyr Omelyan Среда, 17 апреля 2019 г.

Серед іншого, затверджено фінансування Державної програми підвищення рівня безпеки дорожнього руху на 2019-20 роки.

Раніше Омелян висловлював сподівання, що за 2 роки після початку роботи нового аеропорту, його пасажиропотік становитиме 1,5-2 млн пасажирів. Ініціатором будівництва аеропорту в Дніпрі є президент України Петро Порошенко. У державному бюджеті на 2019 році передбачено 200 млн грн на підготовку проектної документації по аеропорту в Солоному.

Смт Солоне Солонянського району Дніпропетровської області визначено як місце будівництва нового аеропорту.

Нагадаємо: вже цього року розпочнуться земляні роботи з будівництва злітної смуги нового аеропорту «Придніпров'я» на адміністративній межі Дніпропетровської та Запорізької областей біля селища Солоне.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті