Захворіло у світі
5,717,575
Померло у світі
356,213
Вилікувалось у світі
2,367,777
Захворіло в Україні
22,382
Померло в Україні
669
Вилікувалось в Україні
8,439
Будівництво нового аеропорту між Дніпром і Запоріжжям розпочнеться вже цього року

Будівництво нового аеропорту між Дніпром і Запоріжжям розпочнеться вже цього року

На проектні роботи та початок будівельних робіт вже виділено 200 млн грн

Будівництво нового аеропорту між Дніпром і Запоріжжям розпочнеться вже цього року
Фото: Shutterstock

Земляні роботи з будівництва злітної смуги нового аеропорту «Придніпров'я» на адміністративній межі Дніпропетровської та Запорізької областей біля селища Солоне розпочнуться вже цього року, передає Уніан.

Про це повідомив міністр інфраструктури Володимир Омелян на брифінгу в Києві.

«Вся підготовча робота з будівництва аеропорту у Солоному почалася. Цього року ми сподіваємося почати земляні роботи з підготовки злітної смуги. Упродовж наступних двох років ми маємо завершити всі роботи», – сказав він.
Омелян зазначив, що будівництво нового аеропорту не вплине на роботу існуючих аеропортів у Дніпрі і Запоріжжі.

«Найкращий приклад – місто Київ. Тут прекрасно уживаються аеропорти Бориспіль і Київ. Ми виходили з того, що замість того, щоб вкладати окремо гроші в аеропорт Запоріжжя і Дніпро, які мають обмеження міської забудови, краще побудувати новий», – сказав міністр.

Присутній на брифінгу керівник Держагентства інфраструктурних проектів (Укрінфрапроект) Микола Божко зазначив, що будівництво здійснюватиметься на 240 га земель держзапасу, які розташовані на околиці Солоного.

«Так, як аеропорт Бориспіль. На околиці районного центру, який має державну форму власності. Там дуже гарні ґрунти і є погодні переваги проти аеропорту в Дніпрі. Крім того, там є енергетичні потужності, залізниця, паливний термінал і близькість до траси Дніпро-Запоріжжя», – сказав він.

Також Божко зазначив, що цього року на аеропорт виділено 200 млн грн, які підуть на проектні роботи і початок будівництва.

«Планується здійснити роботи зі зняття ґрунту, бо там родючий ґрунт і, згідно з екологічним законам, не можна на ньому будувати», – додав він.

Раніше, у квітні 2018 року Міністерство інфраструктури повідомляло, що розглядає можливість будівництва нового аеропорту в Хусті або Мукачевому.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті